Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Gryfy

... czytaj dalej

Gryfy do siłowni

Gryfy do siłowni są elementem, który musi być obecny na każdej siłowni. Są to przyrządy, które pomagają w walce o lepszą sylwetkę. Gryfy wraz ze sztangami służą do rozbudowania górnych partii ciała. Różnią się one między sobą szczególnie długością oraz wagą.

Tanie gryfy

Gryf jest elementem sztangi w formie pręta, na który zakłada się obciążniki. W zwyczajnych sztangach zakończony jest gwintowanym miejscem na ciężar lub blokadą imbusową przy zakończeniach prostych. Średnica gryfów może mieć różne wymiary, najczęściej jednak spotyka się j w wymiarach 25 mm do 30 mm. Istnieją różne rodzaje gryfów i służą do ćwiczenia różnych partii ciała. Gryf łamany służy do kształtowania bicepsów, gryf prosty służy do wyciskania na klatkę piersiową, martwego ciągu, zarzutu i podrzutu, kratownica to gryf służący do kształtowania tricepsów a gryf krótki do hantli służy do ćwiczenia bicepsów, tricepsów, przedramienia, barków, pleców i klatki piersiowej.

Ceny gryfów do ćwiczeń na siłowni

Ceny gryfów do ćwiczeń uzależnione są przede wszystkim ich rozmiarem, czyli długością i średnicą drążka oraz przeznaczeniem. Niedrogie gryfy możesz kupić w sklepie internetowym SK Sport, który oferuje sprzęt różnych firm. Są to urządzenia naprawdę dobrej jakości. Za gryf o długości 45 cm i średnicy 30 mm firmy Hop- Sport, zapłacisz tylko 24 zł - niewiele więcej zapłacisz natomiast za gryf o długości 165 cm i średnicy 38 mm firmy Allright, bo tylko 30 zł.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel