Każdy rodzic, przedszkolanka, czy nauczyciel wie, jak ważny jest prawidłowy rozwój dzieci. Prezentowane w tej kategorii akcesoria zabawowe dla dzieci mają na celu bawić, uczyć, inspirować i pobudzać wyobraźnię. Pomagają urozmaicić czas najmłodszym i pozwalają na prawidłowy rozwój.

Piłki do suchego basenu

Piłki do suchego basenu to produkt różnokolorowy, który może pełnić wiele funkcji. Możemy nimi wypełnić suche baseny, namioty dla dzieci, a także wykorzystywać je do różnego rodzaju ćwiczeń ruchowych i dydaktycznych. Piłki do suchego basenu są bardzo lekkie, łatwo utrzymać je w czystości. Oferowane przez nas piłki do suchego basenu to produkt wysokiej jakości, w pełni bezpieczny. Piłki do suchego basenu są elastyczne, nie pękają, a po odkształceniu wracają szybko do swojej pierwotnej formy.


Wąż spacerowy - bezpieczeństwo i zabawa

Wąż spacerowy to niezbędne akcesorium dla każdej przedszkolanki i animatora, którzy pod swoją opieką mają kilkoro dzieci. Wychodząc z dziećmi na zewnątrz należy mieć oczy dookoła głowy. Wąż spacerowy ma za zadanie ułatwić ustawianie dzieci w parach i zwiększyć komfort opiekunów. Jest to miękka, długa, kolorowa zabawka z uchwytami, do których wszystkie przedszkolaki mogą się zaczepić. Zabezpiecza dzieci przed wtargnięciem na jezdnię, utrudnia odłączenie od grupy i uczy poprawnych zachowań oraz zasad bezpiecznego poruszania się. Wąż spacerowy może być także z powodzeniem używany do różnego rodzaju zabaw ruchowych i aktywności.

 

Worki do skakania

Worki do skakania, które znajdziesz w naszej ofercie, to wykonane z mocnego i solidnego materiału produkty służące do zespołowych ćwiczeń sportowych. Worki do skakania posiadają dwa uchwyty, które to umożliwiają. Różnokolorowe worki do skakania wykorzystywane są w szkołach do różnych zabaw ruchowych. Wszystkie worki do skakania są bezpieczne dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą akcesoriów zabawowych dla dzieci, które znajdą zastosowanie zarówno w placówkach oświatowych, przedszkolach, jak i klubikach dla dzieci. W przypadku pytań obsługa naszego sklepu jest do Państwa dyspozycji.

Akcesorie zabawowe - piłki do suchego basenu, węże spacerowe i worki do skakania

( ilość produktów: 13 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3076 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-16
Polecam. Wszystko przebiegło pomyślnie.
2024-05-08
Polecam! Bardzo szybka wysyłka towaru.
pixel