Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Wózki na materace

... czytaj dalej

Wyposażenie Sali gimnastycznej – wózki na materace

Dobrze wyposażona sala gimnastyczne posiada nie tylko niezbędny sprzęt do ćwiczeń, ale także elementy, które pozwalają na lepsze przechowywanie go i transportowanie. Do jednych z takich sprzętów należą wózki na materace, które pozwalają na swobodny transport ich z miejsca na miejsce. Dzięki temu nie trzeba samemu dźwigać tak ciężkiego sprzętu lub co gorsza prosić o pomoc małe dzieci.

Wózki na materace

Materace to podstawowy element w każdej szkole, która ma salę gimnastyczną – bez nich nie można wykonać wielu ćwiczeń, szczególnie opierających się na akrobacjach. Aby łatwiej je przenosić należy dokupić wózki na materace. Sprzęt ten umożliwia nie tylko przeniesienie w krótszym czasie kilku materacy za jednym razem, ale także (a przede wszystkim) zwiększa komfort. Wózki różnią się wymiarami oraz wyposażeniem (np. w ilość kółek).

Rodzaje wózków do materacy

W sklepach można dostać zarówno wózki pionowe, jak i poziome. Oba te warianty posiadają kółka do łatwego transportowanie sprzętu, dlatego przy wyborze trzeba głównie kierować się powierzchnią jaką zajmie wózek. Modele pionowe zajmują zdecydowanie mniejszą powierzchnię, jednak są także wyższe. Wózki na materace poziome są oczywiście szersze i zajmują więcej miejsca – jednak ich wysokość jest mniejsza niż u poprzednich modeli. Można wybrać także wózki składane, gdzie po zdjęcie materaca zajmują naprawdę niewiele miejsca. Wybierając ten sprzęt warto także zwrócić uwagę na bezpieczeństwo – powinien on posiadać specjalny certyfikat zgodności z polskimi normami.

Ceny wózków na materace

Sprzęt ten nie jest tani, jednak w chwili gdy chodzi o bezpieczeństwo użytkowania (szczególnie gdzie mają kontakt z nim dzieci), nie powinno to być przeszkodą do kupna. Najtańsze wózki na materace kosztują około 670 zł, natomiast ich ceny mogą sięgać nawet do 1 000 zł. Poleca się kupno produktów zaufanego sprzedawcy, jakim z pewnością jest Polsport Bielsko-Biała. Produkty tej marki można zakupić w naszym sklepie internetowym SK-Sport.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel