Wózek na materace gimnastyczne

 

Dobrze wyposażona sala gimnastyczne posiada nie tylko niezbędny sprzęt do ćwiczeń, ale także elementy, które pozwalają na lepsze przechowywanie go i transportowanie. Do jednych z takich sprzętów należą wózki na materace, które pozwalają na swobodny ich transport z miejsca na miejsce. Dzięki temu nie trzeba samemu dźwigać tak ciężkiego sprzętu lub co gorsza prosić o pomoc małe dzieci.

 

Wózek na materace składany

 

Materace to podstawowy element w każdej szkole, która ma salę gimnastyczną – bez nich nie można wykonać wielu ćwiczeń, szczególnie opierających się na akrobacjach. Aby łatwiej je przenosić należy dokupić wózki na materace. Sprzęt ten umożliwia nie tylko przeniesienie w krótszym czasie kilku materacy za jednym razem, ale także (a przede wszystkim) zwiększa komfort, a dodatkowo składanie umożliwia łatwiejsze przechowywanie. Wózki różnią się wymiarami oraz wyposażeniem (np. w ilość kółek).

 

Rodzaje wózków do materacy

 

W sklepach można dostać zarówno wózki pionowe, jak i poziome. Oba te warianty posiadają kółka do łatwego transportowanie sprzętu, dlatego przy wyborze trzeba głównie kierować się powierzchnią jaką zajmie wózek. Modele pionowe zajmują zdecydowanie mniejszą powierzchnię, jednak są także wyższe. Wózki na materace poziome są oczywiście szersze i zajmują więcej miejsca – jednak ich wysokość jest mniejsza niż u poprzednich modeli. Można wybrać także wózek na materace składany, gdzie zdjęcie materaca zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Wybierając ten sprzęt warto także zwrócić uwagę na bezpieczeństwo – powinien on posiadać specjalny certyfikat zgodności z polskimi normami.

 

Ceny wózków na materace

 

Sprzęt ten nie jest tani, jednak w chwili gdy chodzi o bezpieczeństwo użytkowania (szczególnie gdzie mają kontakt z nim dzieci), nie powinno to być przeszkodą do kupna. Najtańszy wózek na materace gimnastyczne kosztuje około 670 zł, natomiast ceny wózków mogą sięgać nawet do 1 000 zł. Poleca się kupno produktów zaufanego sprzedawcy, jakim z pewnością jest Polsport Bielsko-Biała. Produkty tej marki można zakupić w naszym sklepie internetowym SK-Sport.

Wózki na materace

( ilość produktów: 3 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3118 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
Wszystko OK
2024-06-08
Polecam, szybko i sprawnie
pixel