Piłkarzyki Garlando - krótka historia  

 

Historia stołu do piłkarzyków sięga końca XIX wieku, kiedy to powstał pierwszy tego typu stół do rozgrywek, wynaleziony przez pewnego Francuza. Pomysł ten z kolei zainicjował stworzenie szwajcarskiego modelu stołu do piłkarzyków, który zdobył ogromną popularność w innych krajach Europy. Rosnące latami powodzenie tej rozgrywki doprowadziło do stworzenia Międzynarodowej Federacji Futbolu Stołowego, która zajmuje się między innymi promowaniem tej dyscypliny sportowej. Stół do piłkarzyków to świetna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, o czym świadczy występowanie stołów w klubach, czy pubach.

 

Piłkarzyki Garlando - idealna rozrywka dla każdego  

 

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy piłkarzyki Garlando. Ta włoska firma cieszy się renomą na całym świecie. Przy tworzeniu modeli stołów do piłkarzyków marka dba o wysoką jakość używanych materiałów. Stoły do gry w piłkarzyki Garlando są jedną z najbardziej popularnych form gry na świetlicach szkolnych, jak również w różnego rodzaju klubach. Świetnie się także sprawdzają jako forma rozrywki dla całej rodziny w warunkach domowych. Ponadto stół do piłkarzyków Garlando nie zajmuje też zbyt dużo przestrzeni.  

 

Piłkarzyki Garlando – zasady gry  

 

Stół do piłkarzyków Garlando ma zazwyczaj wymiary 70/105 cm. Gracze kontrolują piłkę wykorzystujące gille, do których przymocowane zostały figurki futbolistów. Figurki można obracać, pchać i ciągnąć. Celem gry, podobnie jak w przypadku piłki nożnej "na żywo" jest strzelenie przeciwnikowi jak największej ilości goli. Pole boiska dzielimy na 3 strefy - strefę obrony, pomocy i ataku. Każda z nich jest bardzo ważna, jednak gra rozpoczynana jest właśnie w strefie pomocy - tutaj wrzucana jest piłka. W strefie pomocy znajduje się też najwięcej zawodników. Strefa obrony służy do blokowania strzałów przeciwnika, a strefa ataku - jak sama nazwa wskazuje, służy do strzelania goli.  

 

Stół do piłkarzyków Garlando - wytrzymałość i jakość

 

Stół do piłkarzyków Garlando jest niezwykle wytrzymały. Poszczególne elementy, składające się na całość produktu, zostały idealnie dostosowane i dopasowane. Ponadto w naszej ofercie piłkarzyki są dostępne w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych. Istotna jest również kwestia bezpieczeństwa przy użytkowaniu, którą producenci wzięli pod uwagę. Jest to sprzęt idealny do użytkowania przez dzieci w szkołach, na świetlicach, jak również w zaciszu własnego domu. Z całą pewnością każdy będzie się świetnie bawił grając na piłkarzykach Garlando. Polecamy Państwu zapoznanie się z ofertą piłkarzyków Garlando!

Piłkarzyki Garlando

( ilość produktów: 34 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3076 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Bardzo dobry sklep,szybka i sprawna obsługa
2024-05-16
ok
pixel