Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Tarcze do darta

... czytaj dalej

Elektroniczne tarcze do gry w darta

Popularna gra „w rzutki” może stać się centrum każdej imprezy czy spotkania przyjaciół. Polega ona na precyzyjnym oddawaniu rzutów lotkami w kierunku tarczy – klasycznej bądź elektronicznej. By gra była komfortowa i przyniosła oczekiwane rezultaty, przed kupnem tarczy warto sprawdzić, które są najlepsze i wystarczające do własnych potrzeb.

Tarcze elektroniczne do darta

Każdy kupujący ten sprzęt, chce by służył jak najdłużej. Niektórzy obawiają się, że modele elektroniczne mogą szybko się popsuć. Oczywiście może stać się to prawdą, jeśli ktoś kupi tarczę z niepewnego źródła oraz nie zwróci uwagi na ważne cechy. By tego uniknąć warto przeczytać poniższy opis.

Wybór tarczy do darta - zwykła czy elektroniczna?

Wiele osób, decydując się na zakup tarczy do darta, nie wie czy wybrać model klasyczny czy elektroniczny. Jest to podstawowe pytanie, które zadaje sobie każdy - szczególnie początkujący - gracz. Dla osób stawiających przede wszystkim na wygodę, poleca się zakup tarczy elektronicznej. Jej zaletą jest samodzielne, automatyczne liczenie punktów uzyskanych w grze. Bardziej zaawansowane modele posiadają także zaprogramowane różne rodzaje gier, co z pewnością zapewnia większą rozrywkę. Gra może odbywać się w kilku wersjach oraz trybach, przez co można stać się twórcą organizatora licznych turniejów. Dla tradycjonalistów polecane są tarcze klasyczne (sizalowe), z trzema rzędami dziurek w polach. Zaletą tych tarcz jest cicha praca oraz wysoka wytrzymałość. Tarcze takie mogą wytrzymać nawet kilkanaście lat. Niestety ich wadą jest konieczność liczenia zdobytych punktów na kartce.

Ceny tarcz elektronicznych

W sieci można znaleźć tarcze także za około 30 zł – są to jednak modele o niskiej wytrzymałości, najczęściej o małych rozmiarach. Tarcze elektroniczne dobrej jakości można kupić już od 100 zł – posiadają one nawet wbudowane programy turniejowe. Znani producenci tarcz do darta to Spokey, Harrows czy Axer.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel