Okulary - niezbędne akcesorium do pływania

 

Sporty wodne cieszą się ogromną popularnością. Jak właściwie każdy ze sportów, także pływanie wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. W przypadku pływania jednym z ważnych atrybutów są okulary pływackie. Okulary pływackie chronią nasze oczy przed wszelkiego rodzaju podrażnieniami spowodowanymi m.in. chlorem, zbyt dużym lub zbyt niskim pH wody, czy obecnością w niej bakterii, wirusów lub chloraminy. Dzięki okularkom do pływania Arena (lub okularkom każdej innej firmy) jesteśmy w stanie sprawnie ochronić oczy przed reakcjami alergicznymi, nieprzyjemnym pieczeniem w kontakcie z wodą, czy przed powikłaniami – np. zapaleniem spojówek. W tej kategorii prezentujemy Państwu okulary pływackie Arena dla dorosłych, a także okulary pływackie Arena dla dzieci. Są to wysokiej jakości okulary pływackie przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i zawodowych pływaków, a także wszystkich tych, którzy mają dość zaczerwienionych oczu i pragną komfortowo podziwiać zbiorniki wodne.

Okulary pływackie Arena – wybierz sprawdzone okulary do pływania

Stojąc przed wyborem okularów pływackich, niejednokrotnie nie wiemy, na co zwrócić uwagę. Poniżej prezentujemy kilka kluczowych czynników, które powinny decydować o doborze okularów pływackich do preferencji ich użytkowników.

Okulary Arena – miękkie, półtwarde, czy twarde?

Kluczowym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, jest twardość okularów. Czym różnią się konkretne rodzaje – wyjaśniamy. Okulary miękkie dedykowane są osobom, które pływają rekreacyjnie, a także amatorom tego sportu.

Miękkie okulary pływackie Arena oferują grubą silikonową lub gumową obwódkę wokół szkieł i łatwo dopasowują się do wymiarów twarzy. Ich podstawową wadą jest wąski kąt widzenia.

Półtwarde okularki do pływania Arena dedykowane są bardziej zaawansowanym pływakom, którzy oczekują szerszego kąta widzenia, a także prawidłowego dopasowania do twarzy. Jednocześnie, ze względu na swoją sztywniejszą konstrukcję, są nieco trudniejsze w doborze.

Twarde okulary pływackie Arena dedykowane są profesjonalistom, którzy startują w zawodach pływackich. Zapewniają one perfekcyjne dopasowanie do kształtu twarzy oraz możliwie najszerszy kąt widzenia.

Okulary Arena – tutaj wybierzesz swoje okulary

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem okularów do pływania, a także innych akcesoriów pływackich. Z naszą pomocą wyposażysz też w niezbędny i zapewniający komfort sprżet najmłodszych pływaków, dzięki okularom pływackim Arena dla dzieci. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie w naszej bogatej ofercie sprawdzonych akcesoriów. Wybierając nasz sklep masz pewność, że w Twoje ręce trafią okulary pływackie Arena najwyższej jakości. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.    

Okulary do pływania Arena

( ilość produktów: 4 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3085 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Bardzo dobry sklep,szybka i sprawna obsługa
2024-05-14
Szybko i sprawnie.
pixel