Znaczniki treningowe - niezbędne do sportów drużynowych


Do podstawowych elementów strojów sportowych należą: koszulki, spodenki, spodnie dresowe, dresy ortalionowe oraz buty i getry. Podczas treningów piłki nożnej, a także wszelkich innych sportów drużynowych, bardzo przydatnym elementem ubioru są znaczniki treningowe. Służą one do oznaczenia zawodników różnych drużyn, w celu ich podziału podczas treningowego meczu. Znaczniki sportowe to tani sposób na to, aby poszczególne drużyny mogły skupić się na grze, nie myląc przeciwników.


Znaczniki piłkarskie


Kupno znaczników piłkarskich jest świetnym pomysłem zarówno do szkół, jak i klubów sportowych. Cel takiego oznaczenia zawodników jest prosty – sportowcy nie mogą mylić się podczas gry, kto jest w ich zespołach. Znaczniki piłkarskie wykorzystywane są często bowiem podczas treningów zawodowców – piłkarze (czy inni sportowcy) dzieleni są na dwie grupy tak, by sprawdzić ich wewnętrzne dopasowanie się. Znaczniki sportowe powinny być wykonane z lekkiej, poliestrowej siatki, którą zakłada się na podstawową koszulkę piłkarską. Ich cechą powinna być także przewiewność – zawodnicy nie powinni czuć, że coś im przeszkadza lub powoduje większy ciężar. Ten element stroju powinien być także w odznaczających się (najlepiej w  jaskrawych) kolorach – tak by zawodnik był widoczny z daleka. Warto dopasować także je rozmiarami do wzrostu i wagi zawodników – za duże znaczniki sportowe mogą przeszkadzać podczas biegu, natomiast zbyt ciasne powodują odczucia dyskomfortu.


Znaczniki sportowe - ile kosztują?


Znaczniki sportowe nie są drogim elementem stroju. Już za około 10 zł można kupić naprawdę dobre znaczniki z odpornych materiałów. Niektóre znaczniki mogą kosztować nawet 30 zł – mają one bardziej intensywne kolory, a nawet po przełożeniu na drugą stroną są innej barwy. Jest to praktyczne rozwiązanie, szczególnie pomocne w szkołach, gdzie w jednym czasie gra wiele drużyn na boisku lub hali sportowej. Znaczniki sportowe, które znajdziesz w naszym sklepie produkują je takie marki jak Spokey, Joma, Colos czy Rhinos.

Znaczniki piłkarskie

( ilość produktów: 56 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3092 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Bez problemów
2024-05-23
Obsługa szybka, bez uwag.
pixel