Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Rolki Spokey

... czytaj dalej

W tej kategorii prezentujemy Państwu nasz asortyment rolek Spokey. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolek Spokey oraz innych czołowych marek. Gwarantujemy, iż produkty znajdujące się w naszym sklepie odznaczają się najwyższą jakością, a ich szeroka gama pozwoli dopasować rolki do osobistych wymagań i predyspozycji.

Spokey rolki – idealne dla początkujących i bardziej zaawansowanych rolkarzy

Rolki Spokey to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Przeznaczone są zarówno dla amatorów i osób jeżdżących na rolkach rekreacyjnie, jak i dla bardziej doświadczonych rolkarzy. Rolki Spokey zapewniają najwyższy poziom komfortu dzięki zaimplementowanym systemom zapinania, ergonomicznemu kształtowi, a także aluminiowej płozie. Nowoczesne tworzywa sztuczne, z których wykonano rolki, zapewniają niską wagę oraz efektywną absorpcję drgań.

Spokey Rolki – jak dobrać rozmiar?

By dobrać rozmiar rolek spokey, należy:

  1. położyć kartkę papieru na twardej i równej powierzchni – np. na podłodze,

  2. postawić bosą stopę na kartce i przysunąć piętę do ściany,

  3. zaznaczyć na kartce najdalej wysunięty punkt stopy oraz zmierzyć jego odległość od pięty,

  4. analogicznie zmierzyć drugą stopę,

  5. dobrać rolki zgodnie z rozmiarówką dostarczoną przez producenta, uwzględniając stopę o większych gabarytach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. W przypadku pytań o dobór rolek Spokey (lub innych produktów w naszej ofercie) zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

 

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel