Rękawice Dragon – Twoje oręże w walce

 

W sporcie, gdzie podstawową zasadą jest walka wręcz, niezbędnym elementem są dobrze wykonane i dobrane rękawice. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć rękawice od czołowej firmy Dragon, wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół. Rękawice używane są w sportach kontaktowych, takich jak boks i mieszane sztuki walki MMA, zatem ich skuteczność jest traktowana na równi z trwałością, jak i designem.

 

Rękawice bokserskie Dragon

 

W boksie dopuszczalna jest wyłącznie walka na pięści, stąd niezbędna podczas walk jest ochrona rąk. Rękawice bokserskie Dragon mają za zadanie ochraniać dłonie i nadgarstki przed kontuzjami i otarciami. Wszystkie rękawice od czołowego producenta firmy Dragon charakteryzuje wysoka jakość wykonania wyłącznie z najlepszych materiałów, najczęściej ze skóry naturalnej. Rękawice bokserskie Dragon doskonale amortyzują uderzenia, sprawdzą się zarówno podczas treningów, jak i walk sparingowych.

 

Rękawice bokserskie Dragon to doskonałe akcesoriom zarówno dla zaawansowanych bokserów, jak i dopiero rozpoczynających przygodę z tym fascynującym sportem. Rękawice muszą doskonale przylegać do dłoni, aby mogły w pełni sprawować swoją funkcję, nie mogą więc być zbyt ciasne, ani za luźne. Najpopularniejszym zapięciem rękawic bokserskich są rzepy, dzięki którym rękawica bardzo dobrze przylega do dłoni. Możemy jeszcze dostać tradycyjne, klasyczne rękawice sznurowane, jednak wychodzą one już powoli z mody i zastępowane są tymi na rzep.  

 

Rękawice MMA Dragon  

 

Rękawice bokserskie i rękawice MMA Dragon są czasami stosowane zamiennie, jednak jest to błąd, ponieważ walka MMA nieco różni się od walki bokserskiej. Podstawową różnicą miedzy tymi dwoma typami rękawic jest chwytność – w rękawicach bokserskich nie mamy możliwości chwytu, ponieważ celem boksu jest walka wyłącznie na pięści. Z kolei rękawice MMA posiadają możliwość chwytania, podczas mieszanych sztuk walki dopuszczalne są różne chwyty, więc jest to praktyczne rozwiązanie. Rękawice MMA Dragon, podobnie jak bokserskie, wykonywane są najczęściej ze skóry naturalnej i występują w wielu wersjach kolorystycznych – każdy amator sztuk walki znajdzie dla siebie odpowiedni model zarówno na treningi, jak i na sparingi zawodowe.

 

Dragon Sport rękawice - szeroka oferta

 

Spośród oferty dostępnej na naszej stronie mają Państwo do wyboru rękawice bokserskie Dragon i chwytne MMA, które są wytworzone przez najlepszych na rynku producentów. Zostały one wykonane z dużą dbałością o materiał, który jest niezwykle trwały i wytrzymały. Ponadto posiadamy bardzo różnorodny zakres oferowanych rozmiarów rękawic, jak również modeli, bo w tego rodzaju sportach kwestia wyglądu jest równie ważna. Cechuje je solidne wykonanie każdego pojedynczego elementu – tak, aby ręka znajdowała się w odpowiedniej pozycji, tym samym mając na uwadze potrzebę unieruchomienia nadgarstka, jak również zabezpieczenie przez otarciami i potencjalnymi urazami.  Polecamy rękawice z naszego sklepu i zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

Rękawice Dragon

( ilość produktów: 2 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 2994 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Wszystko ok ,produkt zgodny z opisem.
2024-04-11
Szybko, sprawnie
pixel