Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Rękawice Dragon

... czytaj dalej

Dragon Sport rękawice


W sporcie, gdzie podstawową zasadą jest walka wręcz, niezbędnym elementem są dobrze wykonane i dobrane rękawice. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć Dragon Sport rękawice, wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół, jak również mając na uwadze ich przeznaczenie. Rękawice są tu używane w sportach kontaktowych, zatem ich skuteczność jest traktowana na równi z trwałością, jak i designem.

Dragon Sport rękawice

Spośród oferty dostępnej na naszej stronie mają Państwo do wybory rękawice bokserskie i chwytne MMA, które są wytworzone przez najlepszych na rynku producentów. Zostały one wykonane z dużą dbałością o materiał, który jest niezwykle trwały i wytrzymały – powinna to być zawsze skóra. Ponadto posiadamy bardzo różnorodny zakres oferowanych rozmiarów rękawic, jak również modeli, bo w tego rodzaju sportach kwestia wyglądu jest równie ważna. Cechuje je solidne wykonanie każdego pojedynczego elementu – tak, by ręka znajdowała się w odpowiedniej pozycji, tym samym mając na uwadze potrzebę unieruchomienia nadgarstka, jak również zabezpieczenie przez otarciami i potencjalnymi urazami.

 

Polecamy Dragon Sport rękawice i zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnych w naszym sklepie rękawic.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel