Wózki na piłki - podstawa wyposażenia sali gimnastycznej


Wózki na piłki to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdej sali gimnastycznej, klubie sportowym, na każdym boisku.
Prowadząc zajęcia czy treningi, biorąc udział w meczach i nadzorując je, musimy zapewnić sobie i innym komfort oraz bezpieczeństwo.

 

Podczas zajęć gimnastycznych i wydarzeń sportowych często jesteśmy w biegu. Nie możemy jednak dopuścić do powstania niebezpiecznego chaosu. Dlatego powinniśmy korzystać z takich sprzętów jak wózki na piłki. To proste rzeczy, który pomogą nam usprawnić przebieg wszelkich zajęć sportowych.  

 


Wózek na piłki jest poręczny i funkcjonalny: kółka z łatwością obracają się w wybranym kierunku. Takie rozwiązania są bardzo pomocne podczas aktywnych zajęć, kiedy ten kierunek zmieniany jest bardzo często. Jednocześnie wózki są bardzo pojemne, lekkie i wytrzymałe. 

 

Wózek na piłki składany to oszczędność miejsca


Wysokość sprzętu jest świetnie dostosowana, aby zapewnić uczestnikom gry możliwość bezpiecznego odłożenia piłki na miejsce lub wyjęcia jej z wózka. Wózki na piłki prezentowane w naszej ofercie można z łatwością złożyć, przenieść i przechować. Po złożeniu, produkt zajmuje bardzo mało miejsca. Użycie wózków, pomaga w organizacji przestrzeni, poprzez ułatwienie sortowania piłek, w zależności od ich przeznaczenia. Ten produkt będzie więc przydatny w każdym miejscu, gdzie wykorzystywana jest duża ilość sprzętu sportowego. 

 

Wózki na piłki - i wszystko jest zorganizowane podczas zajęć

 

Funkcjonalność i łatwość użytkowania, to czynniki, które w sposób niebagatelny wpływają również na chęć udziału w zajęciach. 
Profesjonalne i bezpieczne rozwiązania upraszczają organizację bezpiecznych treningów i motywują do gry. Zapobiegają powstawaniu niepotrzebnych, chaotycznych sytuacji. Program zajęć staje się przejrzysty, a czas zbierania i odkładania sprzętów zostaje ograniczony do niezbędnego minimum. Wózek na piłki składany usprawni pracę nauczycieli i trenerów oraz uprzyjemni trening uczestnikom zajęć. 

 

 

Wózki na piłki wykonane są zazwyczaj na bazie konstrukcji aluminiowej: są lekkie i poręczne, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe. Na każdy z wózków, oferowanych w naszym sklepie, udzielona została gwarancja. 

Wózki na piłki

( ilość produktów: 14 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3092 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Jestem super zadowolona. Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, zwrot produktu(okazał się za duży) bez problemowy, pieniądze wróciły na konto w ciągu kilku godzin. Nowy produkt zamówiony w innym rozmiarze również błyskawicznie dostarczony. Jestem bardzo zadowolona z zamówienia w tym sklepie. Super obsługa.
2024-05-22
Zgodnie z zamówieniem
pixel