Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Wózki na piłki

... czytaj dalej

Wózki na piłki - podstawa wyposażenia sali gimnastycznej


Wózki na piłki to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdej sali gimnastycznej, klubie sportowym, na każdym boisku.
Prowadząc zajęcia czy treningi, biorąc udział w meczach i nadzorując je, musimy zapewnić sobie i innym komfort oraz bezpieczeństwo.

 

Podczas zajęć gimnastycznych i wydarzeń sportowych często jesteśmy w biegu. Nie możemy jednak dopuścić do powstania niebezpiecznego chaosu. Dlatego powinniśmy korzystać z takich sprzętów jak wózki na piłki. To proste rzeczy, który pomogą nam usprawnić przebieg wszelkich zajęć sportowych.  

 


Wózek na piłki jest poręczny i funkcjonalny: kółka z łatwością obracają się w wybranym kierunku. Takie rozwiązania są bardzo pomocne podczas aktywnych zajęć, kiedy ten kierunek zmieniany jest bardzo często. Jednocześnie wózki są bardzo pojemne, lekkie i wytrzymałe. 

 

Wózek na piłki składany to oszczędność miejsca


Wysokość sprzętu jest świetnie dostosowana, aby zapewnić uczestnikom gry możliwość bezpiecznego odłożenia piłki na miejsce lub wyjęcia jej z wózka. Wózki na piłki prezentowane w naszej ofercie można z łatwością złożyć, przenieść i przechować. Po złożeniu, produkt zajmuje bardzo mało miejsca. Użycie wózków, pomaga w organizacji przestrzeni, poprzez ułatwienie sortowania piłek, w zależności od ich przeznaczenia. Ten produkt będzie więc przydatny w każdym miejscu, gdzie wykorzystywana jest duża ilość sprzętu sportowego. 

 

Wózki na piłki - i wszystko jest zorganizowane podczas zajęć

 

Funkcjonalność i łatwość użytkowania, to czynniki, które w sposób niebagatelny wpływają również na chęć udziału w zajęciach. 
Profesjonalne i bezpieczne rozwiązania upraszczają organizację bezpiecznych treningów i motywują do gry. Zapobiegają powstawaniu niepotrzebnych, chaotycznych sytuacji. Program zajęć staje się przejrzysty, a czas zbierania i odkładania sprzętów zostaje ograniczony do niezbędnego minimum. Wózek na piłki składany usprawni pracę nauczycieli i trenerów oraz uprzyjemni trening uczestnikom zajęć. 

 

 

Wózki na piłki wykonane są zazwyczaj na bazie konstrukcji aluminiowej: są lekkie i poręczne, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe. Na każdy z wózków, oferowanych w naszym sklepie, udzielona została gwarancja. 

zwiń teskt
Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 421 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-18
Dostawa towaru Rzeszów-Poznań trwała 1 dzień.Kontakt z pracownikiem hurtowni bez zarzutów.
2020-01-20
Buty takie jak wymarzyła moja córka, wysłałam zapytanie i odpowiedź była szybka i rzetelna. Przesyłka również bardzo szybko doszła. W każdym calu najlepsza ocena. Szczerze polecam i dziękuję
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel