Strój dla piłkarzy - dresy wyjściowe


Choć „dresy wyjściowe” mogą kojarzyć się głównie z modą wybiegową czy codzienną, w sporcie fraza ta oznacza nieco inną funkcjonalność stroju. Dresy wyjściowe służą przede wszystkim do ogrzania i ochrony ciała zawodnika przed treningiem lub grą właściwą. Każdy profesjonalny sportowiec posiada swój komplet dresu wyjściowego, w którym może pojechać i wrócić z treningu.


Dresy wyjściowe


Każdy sportowiec, niezależnie czy jest amatorem czy profesjonalistą, powinien posiadać w swojej szafie kilka rodzajów dresów. Do jednych z nich z pewnością należy dres wyjściowy - model, w którym można pojechać na trening oraz ubrać się w niego po skończonym treningu.


Dres wyjściowy, czyli właściwie jaki?


Dres wyjściowy, podobnie jak inne dresy, ma zapewnić zawodnikowi poczucie komfortu, stałą temperaturę i chronić przed wilgocią. Wszystkie te czynniki mają wpływ na efekty treningu. Dlatego każdy zawodnik, zwłaszcza jeśli trenuje na hali i na boisku pod gołym niebem, powinien posiadać różne rodzaje strojów sportowych, dostosowanych do pogody i sytuacji. Jednym z takich strojów jest właśnie dres wyjściowy, który zakłada się w oczekiwaniu na trening lub po zakończonym treningu.


Funkcja dresów wyjściowych


Nie dajmy się oszukać - ten rodzaj stroju sportowego jest równie ważny, jak strój wkładany podczas treningu. Ma on zasadnicze znaczenie na powietrzu, zwłaszcza podczas niskich temperatur i opadami atmosferycznymi. Jego zadaniem jest ochrona zawodnika np. przed deszczem. Dres wyjściowy jest potrzebny, gdy rozgrzany zawodnik schodzi z boiska i w trosce o zdrowie musi włożyć odpowiedni strój.


Dresy wyjściowe produkuje większość marek, które mają do czynienia ze sportową odzieżą. Są to przede wszystkim tacy producenci jak: Rhinos, Adidas, Joma, Colo czy Nike.

Dresy wyjściowe

( ilość produktów: 19 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 2179 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-24
szybka realizacja zamówienia
2023-03-22
szybko , sprawnie
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel