Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Elementy z pianki - Wałki, kostki, schody i rury piankowe

... czytaj dalej

Elementy z pianki to wielofunkcyjne, miękkie kształty, które znajdują zastosowanie w wielu zabawach, ćwiczeniach, gimnastyce, a nawet w rehabilitacji. To częsty element wyposażenia sal zabaw, przedszkoli, czy różnych kącików zabaw. Elementy z pianki takie jak schody, rampy, opony, pół-opony, rury, czy różnego rodzaju bazy można ze sobą łączyć, aby umożliwić najmłodszym ciekawe zabawy i ćwiczenia. Schody piankowe wykorzystywane są do suchych basenów, dzięki czemu poruszanie się malucha jest maksymalnie bezpieczne. Z elementami z pianki nuda nie istnieje!

 

Wałek piankowy

 

 

Wałek piankowy to element z miękkiego materiału, pokryty skajem. Wałki piankowe można łączyć, lub wykorzystywać oddzielnie do pokonywania wysokości, tworzenia konstrukcji, czy aktywności ruchowej.

Kostka piankowa

 

Kostki piankowe to różnego rodzaju wielobarwne miękkie kostki przypominające "duży klocek", które można w dowolny sposób łączyć i wykorzystywać do konstrukcji, ćwiczeń, rehabilitacji i zabaw.


Schody piankowe

Schody piankowe to element z pianki umożliwiający bezpieczne wdrapywanie się po miękkich schodach. Schody piankowe mogą być wykorzystane w suchych basenach dla dzieci do wchodzenia i schodzenia.


Rura piankowa

Kolejny element piankowy stworzony z myślą o dzieciach. Może być wykorzystywany pojedynczo, albo do łączenia z innymi elementami, na przykład z wałkami – dzięki temu stworzone zostaną wyjątkowe, kolorowe konstrukcje rozwijające najmłodszych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle bogatą ofertą elementów z pianki dla dzieci!

zwiń teskt
Sortuj po:
Wyświetl
Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.60 / 5.00 (348 opinii)
pixel
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij