Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Drążki do podciągania

... czytaj dalej

Drążki do podciągania


Zapewne każdy z Państwa ceni sobie regularne treningi i utrzymanie się w jak najlepszej kondycji fizycznej i dobrym zdrowiu. Dla tych, którzy nie mogą regularnie uczęszczać na siłownię, świetnym wyjściem są drążki do podciągania, które znajdziecie w tej właśnie kategorii. Mamy dostępnych kilka rodzajów, spośród których mogą Państwo wybrać najbardziej dogodny dla siebie model, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Drążki do podciągania

Oferowane na naszej stronie drążki do podciągania są produktami wykonanymi z najlepszej jakości materiałów od znanych i renomowanych marek. Wartym jest również podkreślenia, że z uwagi na charakter tego sprzętu, są one wykonywane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Mogą Państwo wybrać spośród drążków rozporowych bądź ściennych. Ćwiczenia na drążku niewątpliwie wpłyną na wzmocnienie mięśni przy kręgosłupie, a przede wszystkim ramion i barków, gdyż to właśnie grupa mięśni z tych miejsc jest najbardziej zaangażowana w czasie ćwiczeń na drążku. Nie jest to sprzęt kosztowny, co również jest dużą zaletą. Jeżeli chodzi o kwestie montażu, to jest to naprawdę proste i można to samodzielnie wykonać. Jest to idealne rozwiązanie dla ćwiczeń w warunkach domowych.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel