Badminton – gra towarzyska i profesjonalna

Badminton to gra towarzyska, która ćwiczy koordynację ruchową. Pozwala na jednoczesną aktywność połączoną z odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Czego chcieć więcej? Do gry w badmintona potrzeba jedynie rakietek, lotek oraz siatki do badmintona. Siatki pozwalają na rozegranie bardziej profesjonalnej gry – jej wysokość można bowiem dopasować do wzrostu oraz umiejętności graczy.

Siatka do badmintona - charakterystyka

Siatka do badmintona pozwala na wyznaczenie dwóch różnych pól, co pozwala na dodanie rywalizacji do gry. Siatki do badmintona mogą być wykorzystywane zarówno na hali, jak i na świeżym powietrzu – wszystko dzięki specjalnym słupkom do badmintona, na których zawiesza się daną siatkę.


Siatki do badmintona
różnią się swoją wielkością oraz materiałem, z jakiego zostały zrobione. Najlepsze modele są wykonane z wytrzymałych oraz syntetycznych włókien. Są one odporne na słońce oraz inne warunki atmosferyczne. Dzięki temu siatki takie nie bledną – ich kolor utrzymuje się przez kilka dobrych lat. Prezentowane w naszym sklepie sportowym siatki do badmintona wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów, grube i wytrzymałe. Siatki do badmintona występują najczęściej w dwóch kolorach – białym i żółtym.

 

Słupki do badmintona

 

Słupki do badmintona służą do zamocowania siatki. Najczęściej słupki do badmintona wykonane są ze stalowych rurek występujących w różnych kolorach. Mocowane mogą być w tulejach. Słupki do badmintona występują również w formie mobilnej, dzięki czemu można je z pola gry łatwo usunąć i zamontować z powrotem w dowolnym momencie. Najbardziej ergonomiczne rozwiązanie stanowią składane słupki do badmintona, które bez problemu można przetransportować lub schować, bez konieczności posiadania dużych pokładów wolnego miejsca. Najwygodniejszymi słupkami są słupki do badmintona wolno stojące, nie wymagają one wbijania w ziemię. Można je rozstawić w każdym miejscu z w miarę twardą powierzchnią i cieszyć się grą. Mobilne słupki to świetne rozwiązanie zarówno dla szkół, jak i dla klientów indywidualnych, którzy rekreacyjnie uprawiają ten sport.

Przenośna siatka do badmintona

Przenośna siatka do badmintona to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na oszczędności miejsca. Tego typu siatki są bardzo łatwe w montażu, a do ich zamocowania niezbędne są mobilne słupki, które również łatwo złożyć i przechowywać. Przenośna siatka do badmintona sprawdzi się zarówno do celów rekreacyjnych, jak i do szkół – gdzie miejsce na sali sportowej jest ograniczone.

Producenci siatek do badmintona

Słupki i siatki do badmintona produkuje wiele marek. My, jako sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie sportowym, polecamy produkty marki Netex (siatki) oraz Polsport Bielsko-Biała (słupki). To firmy, które tworzą dobry sprzęt, służący wiele lat.

Słupki i siatki do badmintona

( ilość produktów: 13 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 2912 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-23
Ok
2024-02-23
Wszystko super!!
pixel