Platforma sensomotoryczna

 

 

Platforma do balansowania umożliwia doskonałe ćwiczenia i dobrą zabawę w jednym. Znany już ze sprzętu sportowego doskonałej jakości, producent Polsport Bielsko-Biała, proponuje dwa rodzaje takich platform. Jedna z nich służy do ćwiczenia koordynacji ruchowej a druga do leczenia płaskostopia. Służą one zarówno dorosłym jak i dzieciom, dlatego polecane są w ośrodkach rehabilitacyjnych, klinikach, przedszkolach, szkołach a także w domu do własnego użytku. Taka platforma sensomotoryczna z pewnością będzie świetnym prezentem dla bliskiej osoby!

 

 

Platforma do ćwiczeń równowagi

 

 

Trening sensomotoryczny opiera się na stymulowaniu odruchowych mechanizmów kontroli ustawienia segmentów ciała względem siebie. Ruchy, które początkowo wymagały zaangażowania wyższych poziomów mózgu stają się po takim treningu bardziej zautomatyzowane. Koordynacja wewnątrz-mięśniowa, czyli wzajemne współdziałanie grup mięśniowych, ulega znacznej poprawie. W rezultacie, ruchy stają się bardziej harmonijne, efektywne i ekonomiczne. Platforma sensomotoryczna to sprzęt mający świetny wpływ na równowagę w organizmie, a dodatkowo - zapewnia rozrywki.

Platformy sensomotoryczne

( ilość produktów: 24 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 624 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-10-23
Wszystko super, terminowo, miło - bez problemów. Polecam
2020-10-23
Bardzo profesjonalna obsługa oraz szybka realizacja zamówienia
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel