W tej kategorii znajdą Państwo akcesoria do tenisa stołowego. Oferujemy bogaty asortyment, dzięki którym gra w ping-ponga nabierze bardziej profesjonalnego charakteru. Oferujemy Państwu w pełni zgodny z zasadami i normami stolik sędziowski do tenisa stołowego oraz tablicę wyników, która prezentuje od 0 do 99 punktów.

 

Akcesoria do tenisa stołowego – zadbaj o swój sprzęt


Wśród naszych akcesoriów do tenisa stołowego mogą Państwo odszukać również chemię służącą do czyszczenia i konserwacji okładzin rakiet tenisowych. Oferujemy zarówno spraye, jak i pianki do czyszczenia firmy Stiga Energy. Oferowane środki czyszczące Stiga Energy czyszczą i konserwują części gumowe okładzin rakietek, co przedłuża ich trwałość oraz czas eksploatacji. Co więcej, pianki i spraye Stiga Energy pozwalają przywrócić pierwotne parametry i przyczepność gumy okładzin rakiet do ping-ponga.

 

Wszystkim tym, którzy trzymają stół do tenisa w miejscu, w którym narażony jest on na kurz lub działanie innych niekorzystnych czynników zewnętrznych, oferujemy funkcjonalny pokrowiec na stół do tenisa stołowego. Pokrowiec wykonany jest z tkaniny polipropylenowej, która chroni przed zabrudzeniami, wilgocią oraz kurzem, a także zarysowaniami stołu. Pokrowiec na stół do tenisa stołowego to doskonały sposób na przedłużenie żywotności stołu i kompleksowej jego ochronie podczas składowania.

 

Akcesoria do tenisa stołowego – zapraszamy do zakupów

 


W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących oferowanych przez nas produktów, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy podczas podejmowania zakupowej decyzji.

Akcesoria do tenisa stołowego

( ilość produktów: 9 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3173 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Na 144 piłek w jednym opakowaniu brakowało jednej... Porwany worek zaklejony taśmą... Zapewne w tłoku pracy tak jest... :-)
2024-07-11
Super
pixel