Ekspander to funkcjonalne urządzenie dla każdego

Jest to wszechstronne i praktyczne urządzenie treningowe składające się z uchwytów połączonych linkami gumowymi lub też linkami metalowymi (sprężynami). Może posłużyć nam do wielu rodzajów ćwiczeń wzmacniających różne partie ciała. A przy tym swoimi niewielkimi rozmiarami gwarantuje możliwość treningu nie tylko w domu, ale też niemal w każdym innym miejscu - również podczas wyjazdów. Ponadto cechuje go stosunkowo niska cena, odpowiednia na każdą kieszeń. Ekspandery wracają dziś do łask i są coraz częściej używane przez sportowców, ale też są świetnym rozwiązaniem dla osób dopiero rozpoczynających treningi siłowe.

Jakie zalety posiada ekspander?

Ekspander gwarantuje wszechstronny trening kształtujący wiele partii ciała: barków, ramion, oraz mięśni klatki piersiowej, brzucha, pleców, ud, pośladków a nawet nóg. Regularne ćwiczenia z jego udziałem wzmocnią siłę mięśni, poprawią kondycję, a także przyczynią się do zrzucenia zbędnych kilogramów. Niewielkie gabaryty urządzenia oraz niska cena, czynią zeń uniwersalny, i łatwo dostępny produkt, możliwy do zastosowania niemal w każdym miejscu i o każdej porze!

Jaki ekspander spełni nasze oczekiwania?

Podstawowym podziałem w urządzeniach tego typu jest rodzaj użytej linki: do wyboru mamy linkę gumową oraz metalową sprężynującą. Oba typy produktu gwarantują nam doskonały trening. Linka gumowa jest bardziej rozciągliwa a przyrząd w nią zaopatrzony łatwiej jest przechowywać. Warto również zwrócić uwagę na możliwość wyjmowania linki - ma ona miejsce zarówno w modelach gumowych jak i metalowych. Pozwala ona na regulację oporu - im więcej linek przymocujemy, tym rozciągnięcie będzie wymagać więcej siły. Ważna jest też długość linki - należy dobierać ekspander do rozpiętości ramion i wzrostu, tak aby zapewnić odpowiednią dla siebie rozciągliwość. Istnieją również specjalne ekspandery na nogi - posiadają one dwa uchwyty na stopy i rączkę do trzymania. Zalecane są specjalnie do ćwiczeń dolnych partii ciała oraz brzucha.

Istnieje wiele zestawów ćwiczeń do zastosowania z omawianym sprzętem. Do nas należy wybór produktu, który spełni nasze oczekiwania.

Ekspandery

( ilość produktów: 37 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3076 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Szybko i sprawnie.
2024-05-08
realizację zamówienie oceniam na bardzo dobry, towar dostarczono szybko bez żadnych problemów
pixel