Kształtki piankowe wspomagają prawidłowy rozwój dzieci

 

 

Różne elementy o ciekawych kształtach, zachęcają do zabawy. Podczas użytkowania, dziecko bawi się elastyczną pianką i spontaniczne ugniata materiał. W ten sposób, pianki wspomagają rozwój motoryczny i sensoryczny dziecka. Piankowe kształtki są pomocne również w trakcie rehabilitacji i zajęć terapeutycznych. Kształtki piankowe - co to jest?

 

Kształtki piankowe to kolorowe elementy, które pomagają tworzyć radosną atmosferę w placówkach edukacyjnych i rehabilitacyjnych. Środowisko zabawy i rehabilitacji powinno sprzyjać pozytywnemu rozwojowi dziecka, jak tylko się da. Produkty oferowane dzieciom muszą być idealnie dostosowane do ich wieku i potrzeb. Kształtki piankowe są świetnym rozwiązaniem. Zabawa z ich wykorzystaniem buduje wyobraźnię dzieci. Wpływa więc pozytywnie również na rozwój umysłowy. Taka zabawa jest jednocześnie gimnastyką.

Innymi słowy, zastosowanie kształtek piankowych to uniwersalny sposób wsparcia rozwoju psychofizycznego każdego dziecka.  

 

Kształtki piankowe - charakterystyka

 

Kształtki piankowe to elementy wykonane z pianki pokrytej skajem: łatwym do czyszczenia, wytrzymałym materiałem. Kształtki prezentowane w naszej ofercie, nie zawierają ftalanów. Są lekkie i mogą być bezpiecznie wykorzystywane również jako element zabawy tych najmłodszych. 

Jak sama nazwa wskazuje, pianka uformowana jest w najróżniejsze kształty. Są one zaprojektowane tak, aby zmotywować dzieci do zabawy. Codzienna radość i śmiech stają się nieodłącznym elementem gimnastyki fizycznej i umysłowej. Kształtki dla dzieci projektowane są zazwyczaj w systemie umożliwiającym ich łączenie i  budowę nowych konstrukcji. To niesamowita zachęta do zabawy. Dzięki takim rozwiązaniom zabawa rozwojowa, ruchowa, gimnastyka czy rehabilitacja nie są już elementem przymusu. Dziecka nie trzeba zachęcać do udziału. Wykorzystanie kształtek jest niemal uniwersalne. Warto wyposażyć w te pomysłowe, piankowe elementy, każde z miejsc odwiedzanych przez najmłodszych. Ze względu na trwałość i łatwość czyszczenia, kształtki piankowe długi czas służą dzieciom oraz ich opiekunom.

Kształtki piankowe

( ilość produktów: 14 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3094 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Jestem super zadowolona. Zamówienie zrealizowane błyskawicznie, zwrot produktu(okazał się za duży) bez problemowy, pieniądze wróciły na konto w ciągu kilku godzin. Nowy produkt zamówiony w innym rozmiarze również błyskawicznie dostarczony. Jestem bardzo zadowolona z zamówienia w tym sklepie. Super obsługa.
2024-05-25
Super szybko
pixel