Stepy do aerobiku - niezbędny element siłowni każdej kobiety


Siłownie oraz kluby fitness to miejsca, w których chętnie dbamy o kondycję i rzeźbimy poszczególne partie ciała. Step do ćwiczeń to obowiązkowy element zarówno publicznej, jak i prywatnej siłowni każdej kobiety, która chce zadbać o swoje ciało i wymodelować partie ud i łydek. Step do aerobiku ma wiele korzyści, wśród których wymienić można utratę nadmiaru masy tłuszczowej oraz wysmuklenie ciała. Step aerobik jest od lat popularny wśród kobiet i stale zdobywa grono nowych zwolenników!


Stepy do aerobiku HMS i HMS Premium


Step do aerobiku powinien być solidny i lekki, aby jego przenoszenie nie sprawiało problemów. Do takich produktów zaliczyć można step do ćwiczeń HMS oraz step Premium, który wykonany został z najwyższej jakości materiałów odpornych na zarysowania i upadki. To przyrządy służące do wykonywania treningów aerobowych oraz ćwiczeń fitness. Gumowe nakładki widoczne na spodzie produktów zapobiegają przesuwaniu się tego przyrządu do ćwiczeń. Dzięki stepom trening cardio może być jeszcze efektywniejszy niż dotychczas. Dużym udogodnieniem wśród tych urządzeń jest funkcja regulacji wysokości, dlatego dostosują się do wieku, wzrostu i potrzeb nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzieży! Stepy do ćwiczeń HMS Premium wykonane zostały z nieco wyższej jakości materiałów sztucznych, co zapewnia komfortowy i bezpieczny trening.


Stepy do ćwiczeń wielofunkcyjne

Ten rodzaj urządzenia ma nieco szersze zastosowanie niż prostsze jego odpowiedniki. Jego nowoczesna konstrukcja umożliwia wykorzystywanie go jako platformy do balansowania, platformy do rozciągania, czy też uchwytu do pompek. Jeżeli chodzi o ten step do ćwiczeń siłownia powinna mieć go na wyposażeniu, co zapewni efektywny trening. Nie jest to typowy step do aerobiku. Taki wielofunkcyjny step umożliwia odbycie niemal całościowego treningu ciała i wyrzeźbienia wielu partii mięśni, dzięki czemu nasze ciało zyska nowy wygląd, a my doskonałe samopoczucie. Poprawa ogólnej sprawności fizycznej ma wielki wpływ na pracę narządów wewnętrznych oraz wygląd. Stepy do ćwiczeń wielofunkcyjne doskonale spiszą się jako sprzęt na siłowni oraz sprzęt wykorzystywany w domowym zaciszu.


Jaki step do aerobiku warto wybrać?


Kwestia wyboru uzależniona jest od indywidualnych preferencji osoby ćwiczącej oraz efektu, jaki zamierza osiągnąć. Jeżeli step do ćwiczeń ma być wykorzystywany jako step do aerobiku lub też jako dodatkowe urządzenie do ćwiczeń poprawiające wydolność fizyczną, warto zdecydować się na proste, lekkie odpowiedniki, taki jak stepy HMS. Osoby, którym zależy na nieco lepszej jakości wykonania, powinniśmy wybrać produkty HMS Premium. Jeżeli jednak step ma służyć nie tylko do ćwiczeń fitness, ale również jako urządzenie do robienia pompek, czy też jako platforma do balansowania, lepszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku zakup stepa wielofunkcyjnego, który doskonale spełni swoją funkcję na siłowni i w domowych warunkach.


Stepy i ich parametry


Dobrej jakości stepy do ćwiczeń mają zazwyczaj:

  • 3-stopniową regulację wysokości,
  • nakładki antypoślizgowe,
  • gumowe nakładki od spodu,
  • wagę oscylującą wokół 5 kg,
  • dopuszczalne obciążenie powyżej 110 kg,
  • wykonanie zapewniające dobrą amortyzację.

Stepy do ćwiczeń

( ilość produktów: 26 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3175 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-05
Z terminami słabo.
2024-07-02
Szybka realizacja, towar zgodny z zamówieniem. Polecam
pixel