iłka do masażu - dla lepszej regeneracji po wysiłku

Kluczem do złagodzenia spiętych lub obolałych części ciała jest wybór odpowiedniego narzędzia, a piłka do masażu może być Twoją doskonałą nową bronią do walki z bólem mięśni. Idealnie sprawdza się w masażu ciała po treningu lub w czasie ćwiczeń rehabilitacyjnych. Można wykorzystać ją także po ciężkim dniu w pracy, kiedy czujesz, że twoje mięśnie potrzebują rozluźnienia. Piłka do masażu ma kilka zalet w porównaniu z innymi urządzeniami do mobilizacji tkanek. Jej struktura jest mocna, ale dobrze dopasowuje się do mięśni o wszystkich kształtach i rozmiarach. Dzięki niewielkim wymiarom może skuteczniej pracować w obszarze między grupami mięśni, a także pozwala na zastosowanie skoncentrowanego nacisku na gorset mięśniowy za pomocą własnej masy ciała. Co najważniejsze, kompaktowe rozmiary piłki do masażu pozwalają na noszenie jej przy sobie i używanie, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę. W naszej ofercie dostępne są również duże piłki do ćwiczeń, które mogą służyć również do masażu.

Piłki do masażu - jaką wybrać?

W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje piłek do masażu, które możesz dobrać do swoich oczekiwań. Znajdziesz tu piłki do masażu całkiem gładkie, posiadające chropowatą strukturę lub piłki z kolcami. Oprócz okrągłych przyrządów do masażu nasz asortyment zawiera również podkładki masujące do stóp oraz piłki podwójne. Wszystkie oferowane przez nas piłki są wytrzymałe i odporne na duży ciężar, dzięki czemu możesz bez obaw kłaść się na nich całym ciężarem ciała. Co wziąć pod uwagę wybierając piłkę do masażu?

Rozmiar piłki do masażu

Rozmiar piłki do masażu, którą wybierzesz, jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie, ponieważ wpływa na to, w jakich miejscach możesz jej używać. Mniejsze piłki do masażu są najlepsze do masowania małych obszarów ciała, takich jak dłonie, podeszwy stóp, przedramiona i łydki. Większe piłki do masażu, tak samo jak piłki podwójne, są lepsze do masowania dużych grup mięśni, takich jak ścięgna podkolanowe, pośladki, plecy i klatka piersiowa.

Struktura piłki do masażu

Wybór struktury piłki zależy w dużym stopniu od twoich preferencji. Gładsze modele będą bardziej uniwersalne i pozwolą na nieco łagodniejszy masaż, za to piłki z kolcami dotrą do głębszych miejsc, dlatego ich używanie może dawać mocniejsze odczucia. 

Piłeczka do masażu - ulga dla mięśni i powięzi

Oferowane w naszym sklepie produkty są wielką pomocą dla każdego, kto chce rozluźnić trudno dostępne obszary ciała oraz zwiększyć swoją mobilność. Piłeczka do masażu jest  niezbędna do wykonywania rozluźnienia mięśniowo-powięziowego, rodzaju terapii manualnej mającej na celu poradzenie sobie z głębokimi węzłami mięśniowymi, które często sprawiają ból i są źródłem spięcia całego ciała. Piłeczka do masażu pozwala złagodzić nieprzyjemne odczucia i przywrócić zakres ruchu w dotkniętych nimi obszarach ciała. Wykonanie masażu po treningu może także zapobiec bólowi mięśni spowodowanego przeciążeniem ćwiczeniami, jak również zminimalizować ryzyko kontuzji.

 

Piłki do masażu

( ilość produktów: 18 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3092 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
SUPER
2024-05-17
Wszystko zgodne z opisem. Jesteśmy zadowoleni.
pixel