Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Koszulki piłkarskie

... czytaj dalej

Koszulki dla piłkarzy

Stroje sportowe to szczególny rodzaj odzieży, która musi być odpowiednio przystosowana do ciała poddającego się intensywnemu treningowi. Dlatego koszulki piłkarskie również muszą spełniać pewne kryteria, aby podczas treningu zawodnik mógł zapomnieć o jakimkolwiek dyskomforcie związanym z ubraniem. Aby koszulka piłkarska spełniała swoją rolę, powinna być wyprodukowana według specjalnej technologii, która zabezpiecza ciało przed przegrzaniem w wysokich temperaturach, umożliwia utrzymanie stałej temperatury i zapewnia stałą wentylację odzieży. Poza tym sam materiał powinien być lekki i miękki, powinien wchłaniać pot, po czym szybko go odparowywać.

 

Koszulki w dobrej jakości

Jednym z wiodących producentów odzieży sportowej jest marka Adidas. Koszulki piłkarskie tej firmy spełniają wszystkie opisane wyżej kryteria, co w efekcie daje komfort podczas treningu oraz poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Nie są to jednak duże pieniądze, ponieważ w sklepie SK Sport kupisz je już za 35 – 40 zł. Dostępne są w wielu modelach i wariatach kolorystycznych.

zwiń teskt
Sortuj po:
Wyświetl
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel