Siatki ochronne na sale gimnastyczne

 

 

Dobrze wyposażona sala gimnastyczna posiada nie tylko profesjonalny sprzęt, ale także odpowiednie zabezpieczenia dla zdrowia i życia uczniów oraz zabezpieczenia przed zniszczeniem mienia. Taką rolę pełnią siatki ochronne na sale gimnastyczne, które montuje się na salach, kortach tenisowych czy boiskach. Obecność siatki ochronnej na korcie tenisowym zabezpiecza kort przed piłką z sąsiedniego oraz przed stratą piłki po opuszczeniu boiska. Z kolei na sali gimnastycznej istnieje ryzyko wybicia okna przez zbyt mocno wykopaną piłką nożną, dlatego siatkę ochronną montuje się również w oknach. Ponadto siatki ochronne na sale gimnastyczne rozdzielają powierzchnie użytkowe na zaplanowane części.

 

 

Siatki ochronne  na sale gimnastyczne od Netexu

 

 

Firma Netex jest uznanym producentem siatek sportowych i zabezpieczających, lin i sznurowych drabin gimnastycznych, posiadających certyfikaty bezpieczeństwa i zgodności z polskimi i europejskii normami. Oferuje siatki ochronne na sale gimnastyczne o różnej gęstości, czyli o wymiarach oczek 5 cm x 5 cm, 4, 5 cm x 4, 5 cm oraz 10 cm x 10 cm.

Siatki ochronne, grodzące

( ilość produktów: 4 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.76 / 5.00 2179 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-24
Nie mam żadnych uwag, wszystko odbyło się bardzo sprawnie, bez problemowo
2023-03-21
Ok
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel