Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Siatki ochronne, grodzące

... czytaj dalej

Siatki ochronne przeznaczone do sportu

Dobrze wyposażona sala gimnastyczna posiada nie tylko profesjonalny sprzęt, ale także odpowiednie zabezpieczenia dla zdrowia i życia uczniów i zabezpieczenia przed zniszczeniem mienia. Taką rolę pełnią siatki ochronne, które montuje się na salach gimnastycznych, kortach tenisowych czy boiskach. Obecność siatki ochronnej na korcie tenisowym zabezpiecza kort przed piłką z sąsiedniego oraz przed stratą piłki po opuszczeniu boiska. Z kolei na sali gimnastycznej istnieje ryzyko wybicia okna przez zbyt mocno wykopaną piłką nożną, dlatego siatkę ochronną montuje się również w oknach. Ponadto siatki rozdzielają powierzchnie użytkowe na zaplanowane części.

Siatki ochronne od Netexu

Firma Netex jest uznanym producentem siatek sportowych i zabezpieczających, lin i sznurowych drabin gimnastycznych, posiadających certyfikaty bezpieczeństwa i zgodności z polskimi i europejskii normami. Oferuje siatki ochronne o różnej gęstości, czyli o wymiarach oczek 5 cm x 5 cm, 4, 5 cm x 4, 5 cm oraz 10 cm x 10 cm.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel