Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Dresy ortalionowe

O dresach ortalionowych

Dresy ortalionowe powinny znaleźć się u każdego zawodnika, który trenuje na świeżym powietrzu. Każdy doświadczony gracz wie, że w niewłaściwym stroju nawet nie ma co wychodzić na boisko. Nikt z nas nie ma wpływu na pogodę, a treningi odbywają się często podczas deszczu – w tym momencie pomocą dla zawodnika są ortalionowe dresy. Ubranie sportowca powinno być takie, aby ten w ogóle nie musiał o nim myśleć, tylko skoncentrował się wyłącznie na grze oraz… zwycięstwie.

Dresy ortalionowe

Dresy są nieodłącznym elementem każdego sportowa – bez znaczenia czy jest to zawodnik o płci męskiej czy żeńskiej. Podstawą dobrze dobranego dresu jest wygoda jego noszenia. Z tego powodu istotne jest by przed kupnem dokładnie sprawdzić wymiary ubrania, materiał, z jakiego jest uszyty oraz dodatkowe wszycia czy nadruki.

Jaki dres wybrać?

Dresy ortalionowe są lekkie oraz co ważne dla sportowca – wytrzymałe. Osoby, które chcą dobrze wyglądać w każdej chwili treningu, mogą spokojnie nałożyć na siebie dres ortalionowy, ponieważ jego dużą zaletą jest brak zagnieceń. Niestety, ten model dresów nie przepuszcza powietrza. Z tego powodu warto oprócz tego modelu dresu dokupić inny z tkanin syntetycznych.

Przed kupnem dresu warto wybrać także odpowiedni jego kolor. Dresy męskie zazwyczaj produkowane są w neutralnych kolorach: czarnym, granatowym, niebieskim czy białym. Coraz częściej, nawet w męskich szafach, można spotkać dresy o mocnych, a wręcz rażących kolorach. Są to propozycje szczególnie dla osób, które lubią rzucać się w oczy. Sportowcom raczej odradza się wybór dresów z nadrukowanymi motywami na bluzie czy spodniach – nie dość, że na ortalionie nadruki mogą łatwo się zniekształcić i po prostu sprać, to często czuć je podczas treningu, co powoduje poczucie dyskomfortu. Jeżeli jakaś firma chce umieścić swoje logo na dresie ortalionowym, zdecydowanie poleca się naszycie danego znaku, zamiast skorzystania z nadruku.

Znane i popularne marki

Wybierając swój wymarzony model dresu sportowego z ortalionu, warto kierować się producentem oraz ceną. Silne marki to Adidas, Puma, Nike, Rhinos czy Joma. Firmy te specjalizują się w tworzeniu ubrań sportowych, dlatego używają najwyższej jakości materiałów, przeznaczonych dla profesjonalnych graczy. Kupując komplet dresów można wydać na niego nawet około 400 zł. Spodnie dla zawodowców można kupić już za 50 zł, natomiast kurtkę lub bluzę za około 60 zł.

Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel