Słupki tenisowe

Tenis ziemny powstał pod koniec XIX w. w Wielkiej Brytanii i bardzo szybko rozprzestrzenił się wśród elit anglojęzycznego społeczeństwa. Jest to obecnie niezwykle popularna dyscyplina sportowa, którą rozgrywa się na specjalnie przygotowanym korcie tenisowym. Niezależnie od tego, czy grasz bedla, singla, czy mikst, przed grą powinieneś odpowiednio przygotować kort, a na nim słupki do tenisa ziemnego.

Słupki do tenisa to absolutna podstawa udanej gry

Oferujemy Państwu wolnostojące słupki do tenisa wykonane ze stali i aluminium. Posiadamy również tuleje aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne. Oferowane przez nas słupki wykonywane są z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo lub cynkowanej ogniowo. Słupki odporne są na uszkodzenia oraz korozję. Słupki aluminiowe wykonywane są ze specjalnych profili z aluminium anodowanego – również odpornego na korozję i uszkodzenia. Nasze słupki tenisowe spełniają wymogi normy EN 1510 oraz posiadają certyfikat Bezpieczeństwa B. Sprzedawane oddzielnie tuleje służą do solidnego i trwałego mocowania słupków. Zarówno tuleje, jak i słupki produkowane są przez polską firmę Polsport z Bielsko-Białej, która specjalizuje się w produkcji sprzętu dla obiektów sportowych. 

Do czego służą słupki do tenisa? 

 

Słupki do tenisa służą podtrzymaniu siatki dzielącej dwie części kortu tenisowego. Oferowane przez nas słupki doskonale sprawdzają się do rozgrywania profesjonalnych oraz amatorskich meczów i gier towarzyskich. Dzięki solidnej konstrukcji, nasze słupki do tenisa zapewniają optymalny naciąg siatki. 

Słupki do tenisa ziemnego

( ilość produktów: 7 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3092 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Wszystko super. Towar Super.
2024-05-23
Obsługa szybka, bez uwag.
pixel