Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Piłka do siatkówki Mikasa

... czytaj dalej

Piłki do siatkówki Mikasa to jedne z najlepiej rozpoznawalnych piłek siatkowych na świecie. Firma Mikasa to czołowy sponsor światowych imprez siatkarskich, a także strategiczny partner europejskiej federacji siatkarskiej CEV i międzynarodowej federacji siatkarskiej FIVB. W tej kategorii prezentujemy Państwu najwyższej jakości piłki do siatkówki Mikasa.

Piłka Mikasa MVA – najwyższa półka dla najbardziej wymagających siatkarzy

Piłki Mikasa MVA to certyfikowane piłki dopuszczone do rozgrywek CEV. Piłki z tej serii grają na wszelkich najważniejszych turniejach ligowych w Europie. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji oraz najwyższej jakości, piłki Mikasa oferują doskonałe parametry, dzięki którym europejska federacja siatkarska zdecydowała się na ich zakup.

Dzięki butylowo-gumowej dętce piłki do siatkówki Mikasa oferują marginalne przepuszczanie powietrza, przez co piłka wydajnie utrzymuje ciśnienie bez konieczności częstego jej dopompowywania. Dzięki poliuretanowej powłoce piłka Mikasa MVA zapewnia trwałość, elastyczność i sprężystość – nawet mimo intensywnej eksploatacji. Dzięki zaimplementowaniu w piłkach Mikasa tworzywa Premium Soft Micfiber, piłki oferują maksymalną przyczepność oraz pełną kontrolę nad piłką – nawet podczas najtrudniejszych warunków atmosferycznych.

Piłka do siatkówki Mikasa – bogata oferta dopasowana do każdego siatkarza

W naszym sklepie znajdą Państwo wszechstronny asortyment piłek Mikasa MVA. Oznacza to, że oferowane przez nas piłki dopasowane są do każdego budżetu i wymagań, dzięki czemu z powodzeniem mogą być używane zarówno przez zawodowców, jak i amatorów. Doskonale sprawdzą się do rozgrywek na hali oraz na zewnątrz i zapewnią najlepsze parametry użytkowe oraz zagwarantują trwałość na wiele sezonów.

Piłka Mikasa to doskonały wybór w rozsądnej cenie

Trudno o lepsze piłki do siatkówki w równie dobrej cenie. Mikasa jako oficjalny sponsor wielu rozgrywek i turniejów oraz członek federacji CEV i FIVB jest w stanie produkować i dostarczać najwyższej jakości piłki dla każdej grupy docelowej.

Zachęcamy Państwa do składania zapytań oraz zamówień. Nasi pracownicy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na pytania dotyczące realizowanych zakupów oraz oferowanych produktów.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel