Tablica taktyczna - niezbędna dla trenera

 

Tablica taktyczna pozwala na przedstawienie strategii gry jasno i przystępnie. To świetny materiał dydaktyczny, który przyciąga wzrok wychowanków i motywuje ich do uczestnictwa w zajęciach. 

 

Tablica taktyczna - na czym polega jej użycie?

 

 

Tablica taktyczna odzwierciedla rzeczywisty wygląd boiska w sposób prosty i czytelny. Kolorowe pionki, symbolizują graczy. Produkt jest bardzo funkcjonalny i pozwala na wielokrotne użycie. Tablica taktyczna siatkówka, tablica taktyczna piłka nożna - zastosowanie jest bardzo szerokie. Eksperci podkreślają, że tablica taktyczna jest podstawowym elementem dobrze zorganizowanego, profesjonalnego treningu. 


Użycie takiego materiału pomocniczego, ułatwia prowadzenie zajęć trenerowi. Jest jednak świetnym narzędziem również z perspektywy zawodników. Każdy z nich może przyjrzeć się jasno zaprezentowanemu planowi gry. 

 

Jak wygląda tablica taktyczna?

 

Są to zazwyczaj plansze magnetyczne, które dodatkowo mogą być wykorzystywane jako tablica zmywalna. Do produktu, często dołączone są zmywalne pisaki, gąbka, kolorowe pionki magnetyczne. Trenerzy i nauczyciele mogą z łatwością przenosić tablicę taktyczną wraz z dołączonymi do niej dodatkowymi materiałami oraz własnymi pomocami, takimi jak: kartki, notatki, gwizdek. Ułatwiają to specjalne uchwyty, przymocowane do niemal każdej z tablic. Bardzo często, tablicę można przenosić w formie teczki. Umożliwia to specjalnie dostosowany kształt produktu. Wymiary tablicy taktycznej są przystosowane do jej przenoszenia oraz idealne do prezentowania planowanego rozłożenia sił i taktyki gry. 

 Tablice taktyczne wykonane są z trwałego, wytrzymałego materiału. Mogą być stosowane w najróżniejszych warunkach. Odpowiednio dobrany produkt staje się nieodłącznym elementem zajęć na lata. Tablica taktyczna to nie tylko wyznacznik profesjonalizmu. Jest ona również formą zachęty dla uczestników zajęć: stałym, kolorowym elementem treningu. Taki gadżet, z pewnością wpłynie pozytywnie na popularność gier zespołowych wśród uczniów.  Dlatego jest to produkt idealny dla nauczycieli wychowania fizycznego, który może być z powodzeniem stosowany na każdym etapie nauki gry.

Tablice taktyczne

( ilość produktów: 29 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3076 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Bardzo dobry sklep,szybka i sprawna obsługa
2024-05-16
Polecam. Wszystko przebiegło pomyślnie.
pixel