Getry piłkarskie - niezbędny element ubioru piłkarza


Piłka nożna jest bez wątpienia najpopularniejszym sportem na świecie, mającym fanów idących w miliony osób. Oglądając mecze na trybunach, czy w telewizji, obserwujemy piłkarzy występujących w kompletnych strojach, w których każdy element ma znaczenie. Mówiąc o stroju dla piłkarza, często wymienia się głównie koszulkę, spodenki oraz specjalnie przystosowane buty. Wiele osób zapomina o getrach piłkarskich, które pełnią równie istotną rolę podobnie jak pozostałe elementy kompletu sportowego. Dobre getry piłkarskie działają antybakteryjnie, mają wzmocnioną powierzchnię (w celu uniknięcia powstania pęcherzy na spodzie stóp), a także ochraniają łydkę przed otarciami. Co więcej, getry piłkarskie i skarpety piłkarskie są naprawdę tanie – może je mieć każdy, nawet początkujący piłkarz.


Getry piłkarskie


Getry piłkarskie produkowane są w wielu kolorach – wszystko po to, by gracz mógł dobrać je do barw swojego stroju. Ten element stroju piłkarskiego często jest także utrzymany w kolorach jaskrawych – wszystko po to, by zawodnicy byli dobrze widziani na boiskach. Na rynku dostępne są także skarpetogetry, które posiadają specjalnie wyprofilowany anatomiczny krój oraz płaski szew. Jak sama nazwa wskazuje, jest to połączenie skarpety i getrów. Profesjonalne stroje sportowe to jeden z priorytetów podczas każdego meczu i treningu. Każdy piłkarz musi posiadać niezbędny zestaw stroju przeznaczonego na treningi i mecze. Musi być on dostosowany do pory roku, wygodny, wytrzymały i zapewnić niezbędną ochronę. Getry piłkarskie, zwane także skarpetogetrami, muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stosowana przy ich produkcji najnowsza technologia zapewnia zarówno wentylację, jak i funkcję ocieplającą nogi. Dzięki takiemu rozwiązaniu rozgrywanie meczów, czy też treningi mogą być dokonywane w każdych warunkach pogodowych, pod dachem jak i poza nim. Oprócz getrów, podstawą są odpowiednie koszulki, spodenki i ortaliony. Wszystkie te elementy można nabyć w naszym sklepie sportowym.Getry piłkarskie dla dzieci

 

Celem getrów piłkarskich jest podtrzymywanie ochraniaczy piłkarskich. Warto wiedzieć, że bez użycia ochraniaczy w profesjonalnych meczach zawodnicy nie są dopuszczani do gry! Jednak nie tylko profesjonalni piłkarze powinni je stosować. Getry piłkarskie dla dzieci stosowane są podczas treningów w klubach piłkarskich, treningów rekreacyjnych, a także podczas gry na lekcjach wychowania fizycznego. Dzięki założeniu getrów piłkarskich dla dzieci stopa w buzie się nie ślizga, co jest bardzo istotne pod kątem komfortu i efektywności gry, a także samego bezpieczeństwa zawodników. Jak wiadomo, piłka nożna to sport mocno kontaktowy i zawodnicy narażeni są na wiele kontuzji, którym warto wcześniej po prostu zapobiegać.


Uznani producenci getrów piłkarskich


W getrach piłkarskich niezbędna jest także strategiczne rozlokowana amortyzacja, gwarantująca ochronę stopy w miejscach, w których jest najbardziej narażona na kontuzje i obciążenia. Jeśli ktoś nie chce eksperymentować „na własnych nogach”, powinien wybrać getry piłkarskie dobrej jakości wykonane przez znane marki. Taką pewność dają takie firmy jak Nike, Adidas, Colo, Joma czy Milano. Oferowane przez nich elementy strojów wykonane są z dzianiny o dobrej przepuszczalności powietrza oraz świetnie dopasowują się do nogi, co daje poczucie komfortu i zdrowe warunki treningu. Getry można kupić już od 9 zł. Modele dla profesjonalistów także nie są bardzo drogie – ich ceny sięgają zazwyczaj do 30 zł.

Getry piłkarskie

( ilość produktów: 11 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3094 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Zgodnie z zamówieniem
2024-05-17
Wszystko zgodne z opisem. Jesteśmy zadowoleni.
pixel