Podczas różnych wypraw wakacyjnych i biwaków aktywne spędzanie czasu to najważniejszy punkt wyjazdu. W aktywnościach fizycznych, w których mogą brać osoby w każdym wieku, prym wiodą różnego rodzaju gry i zabawy. W tej kategorii przedstawiamy Państwu zestaw do gry w bule i zestaw do gry w palanta, a także pozostałe akcesoria, które umilą rekreację w każdym miejscu, gdzie znajdziemy bezpieczne miejsce do rozgrywek.

 

Zestaw do gry w bule, zestaw do gry w boule

 

Inną nazwą  gry w boule jest petanka lub „gra w kule”. Ta towarzyska gra zręcznościowa pochodzi z Francji, ale popularnością cieszy się na całym świecie, również w Polsce, gdzie pojawiła się w latach 70-tych XX wieku za sprawą polskich repatriantów, którzy przywieźli ze sobą zestaw do gry w bule i miłość do rozgrywek. W petankę gramy w parkach, na skwerach, a także na różnego rodzaju campingach, czy wycieczkach. Aby zagrać w kule, potrzebny nam będzie zestaw do gry w bule i powierzchnia pozbawiona trawy. Na każdy zestaw do gry w boule składają się stalowe, chromowane kule, sznurek do odmierzania odległości i mniejsza kulka "świnka". Gra polega na celowaniu cięższymi kulami w stronę świnki podczas stania na wyznaczonym okręgu. Zadaniem zawodników jest zbliżenie się swoimi bulami do świnki lub wybicie znajdujących się najbliżej świnki buli przeciwnika. Oferowane przez nas zestawy do gry w bule to produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości.

 

Zestaw do gry w palanta

 

Kto z nas nie pamięta słynnej gry w palanta z lekcji wychowania fizycznego? Niektórzy nazywają grę w palanta polskim baseballem, ponieważ podstawowymi akcesoriami do gry jest kij i piłeczka. W naszym sklepie sportowym zakupisz kompletny zestaw do gry w palanta, dzięki czemu ta emocjonująca gra będzie mogła uprzyjemnić każdy wyjazd rekreacyjny, bądź zostać wykorzystana do aktywnego spędzania weekendu z rodziną lub przyjaciółmi.

 

Pozostałe gry i zabawy

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zestawami i akcesoriami do gier i zabaw rekreacyjnych. Posiadamy w asortymencie akcesoria do gry m.in. we frisbee, zośkę, ringo, kręgle, czy szczudła.    

Gry i zabawy: akcesoria

( ilość produktów: 12 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3137 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Stół bilardowy jest znakomity! Transakcja bezproblemowa, termin dostarczenia szybki.
2024-06-19
Wszystko ok
pixel