Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Akcesoria do darta

... czytaj dalej

Akcesoria do darta stanowią istotne wyposażenie każdego gracza. Poza tarczą, należy wyposażyć się między innymi w odpowiednie groty do darta, shafty, pokrowce, pióra, czy usuwacz złamanych grotów.

Oferujemy Państwu kompleksową ofertę akcesoriów do darta, w tym najwyższej jakości szafty i groty do darta, które sprawią, że gra przebiegać będzie w pełni profesjonalnie i przyjemnie, a rzuty będą precyzyjne jak nigdy dotąd.

Kompleksowa oferta akcesoriów do darta

Dysponujemy wyłącznie topowymi produktami. Oferujemy Państwu bogate zestawy do darta, które zawierają wszechstronne wyposażenie potrzebne do gry: rzutki, ringi do szaftów, szafty, groty i piórka. Dla wszystkich tych, którzy pragną samodzielnie spersonalizować swoje rzutki, proponujemy oddzielny zakup najlepszej jakości grotów do darta, szaftów i piórek sygnowanych przez firmę Harrows – lidera wśród producentów akcesoriów do darta.

Groty do darta dostosowane do tarcz elektronicznych

Posiadamy bogaty asortyment grotów do darta renomowanej firmy Harrows dopasowanych do tarcz elektronicznych w rozmiarach Dimple (26 mm) i Micro (13 mm). Groty firmy Harrows znajdują się również w oferowanych przez nas zestawach Harrows Darts Service Kit oraz Harrows Mega Darts Softip. Angielska firma Harrows to największy producent rzutek na świecie, która nieprzerwanie dostarcza rynek w wysokiej jakości akcesoria do darta od ponad 35 lat.

Wysokiej jakości akcesoria od darta – by gra była przyjemniejsza

Zapraszamy Państwa do sprawdzenia i zakupu naszych akcesoriów do darta. W przypadku problemów z dokonaniem zakupu lub wyborem towaru, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy.

 

 

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel