Pochodzący z Anglii Tenis stołowy, potocznie nazywany ping-pongiem to jedna z najpopularniejszych gier sportowych na świecie. Tenis stołowy może być rozgrywany we dwie lub cztery osoby. Od 1988 roku tenis stołowy jest dyscypliną olimpijską, a od 1960 dyscypliną paraolimpijską. Gra w ping-ponga polega na odbijaniu lekkiej, małej piłeczki w taki sposób, aby przeleciała nad lub obok siatki na przeciwną połowę stołu.

 

Ping-pong to adrenalina, szybkość i zwinność, stąd gra jest tak doceniana przez zawodników na całym świecie. Jak każdy sport, również ping pong wymaga odpowiedniego wyposażenia. Siatka do tenisa stołowego to jedno z najważniejszych akcesoriów, bez których gra w ping-ponga nie byłaby możliwa. Oferujemy Państwu najlepszej jakości siatki do ping-ponga wyłącznie renomowanych producentów sprzętu sportowego. Nasi pracownicy starannie dobierają asortyment. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu akcesoria sportowe dostosowane do każdego budżetu oraz spełniające wszelkie wymagania.

 

Najwyższej jakości siatka do tenisa stołowego

 

Siatka do tenisa stołowego to gwarancja długiej i przyjemnej eksploatacji stołu. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego siatki do ping-ponga zapewniają wysoką funkcjonalność, ochronę przed zerwaniem lub innym uszkodzeniem mechanicznym, a także prawidłowy naciąg, który nie maleje wraz z dłuższym czasem eksploatacji. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych mechanizmów zwijających oraz rozciągających siatkę do tenisa stołowego, możliwe jest uzyskanie idealnych warunków – zarówno do gry w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

 

 

Siatka do ping-ponga wyłącznie od sprawdzonych producentów

 

Oferujemy wyłącznie produkty czołowych producentów sprzętu sportowego. Proponujemy Państwu siatki do tenisa stołowego takich producentów jak: Polsport Bielsko-Biała, Spokey, a także Point. Obecne w naszym sklepie siatki sprzedajemy w gotowych uniwersalnych zestawach do samodzielnego montażu na stole. Prezentowane przez nas siatki do tenisa stołowego charakteryzuje wysoka jakość zastosowanych materiałów i łatwość montażu. Dzięki siatkom do tenisa stołowego możliwa będzie zarówno gra amatorska i rekreacyjna, jak i emocjonujące rozgrywki profesjonalistów. Zachęcamy do kontaktu oraz składania zapytań. Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Kompleksowo wspieramy naszych klientów w podejmowaniu zakupowych decyzji.

Siatki do tenisa stołowego

( ilość produktów: 24 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3137 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Stół bilardowy jest znakomity! Transakcja bezproblemowa, termin dostarczenia szybki.
2024-06-19
Wszystko ok
pixel