Czym jest Waveboard i dlaczego warto go mieć?

Waveboard to nowość na rynku akcesoriów sportowych. Deska o innowacyjnym kształcie wyposażona została w dwa kółka, które mogą obracać się aż o 360°. Dzięki budowie i zastosowanej technologii, waveboard jest bezpieczny oraz zapewnia komfort w poruszaniu się po mieście. Dwie, połączone ze sobą stabilnym przegubem, platformy sprawiają, że cała powierzchnia jest stabilna. Na desce można balansować za pomocą ciężaru własnego ciała, co umożliwia efektywne sterowanie. Punkty granicze wsparte dodatkowymi sprężynami pozwalają utrzymać płynność jazdy, natomiast poliuretanowe kółka posiadają niezawodny system blokowania. 

Deska waveboard występuje w wielu wzorach i kolorach. Dużą popularnością cieszą się również podświetlane deski. Urządzenie przeznaczone jest nie tylko dla osób uprawiających waveboarding, czyli sport polegający na przemieszczaniu się po ulicy bez odpychania się, ale również dla osób chcących w tani i ekologiczny sposób poruszać się po mieście. 

Waveboard - nauka jazdy od podstaw

Waveboard to proste urządzenie, które nie wymaga specjalnych umiejętności, aby swobodnie się na nim poruszać. Deska posiada antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu jest komfortowa w użytkowaniu, gdyż stopy są odpowiednio przytwierdzone. Istotna jednak jest umiejętność utrzymania równowagi oraz balansowania ciężarem własnego ciała. Przed jazdą na desce, warto poćwiczyć koordynację ruchową bez urządzenia. Pozwoli to na przygotować się na bezpieczną jazdę na sprzęcie po asfalcie. Deskę można kontrolować poprzez pochylanie się w wielu płaszczyznach. W zależności od kierunku skrętu, należy przenieść ciężar ciała w odpowiednim kierunku, a deska skręci w odpowiednią drogę. Waveboard wymaga jedynie umiejętności wykonywania podstawowych ruchów, jednakże satysfakcja z jazdy jest dużo większa. 

Deskorolka waveboard dla każdego

Waveboard jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Nowoczesny sposób przemieszczania się jest tani i nie wpływa destrukcyjnie na środowisko naturalne. Dzięki zastosowanej technologii, przede wszystkim kółkom obracającym się o 360°, poruszanie się na desce dostarcza dużo radości. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo podczas używania sprzętu, a skrętne podzespoły sprawiają, że korzystanie z tego środka transportu jest również świetną zabawą. 

Waveboard dla kobiet vs waveboard dla mężczyzn  

Deska waveboard to rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nie istnieją żadne ograniczenia wiekowe, które wykluczałyby możliwość korzystania z gadżetu. Ten nowoczesny środek transportu jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie ekologią wśród osób w wieku nastoletnim. Prezent w postaci deski sprawi, że dziewczyna lub chłopak będą mogli przemieszczać się, nie oddziałując szkodliwie na naturę. Waveboard można użytkować wszędzie, nie istnieją bowiem żadne ograniczenia, które zakazywałyby eksploatacji deski na danym obszarze. Dzięki temu pojazd staje się poręczny i zajmuje bardzo mało miejsca. Deska zmieści się do plecaka, a tym samym jest mniej problematyczna od rowera lub klasycznej deski. To idealne rozwiązanie do poruszania się po centrum, niezależnie od wieku i płci. 

Czym się kierować podczas zakupu waveboardu?

Wybierając idealny waveboard, należy zwrócić przede wszystkim uwagę na jakość wykorzystanych podzespołów. Warto wybrać deskę lepszej jakości, która posłuży dłużej i będzie odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Decydując się na zakup, należy również wybrać przegub z odpornego materiału, najlepiej ze stali. Istotna jest również twardość kółek i łożyska. Odporne elementy pozwolą na jazdę nie tylko po asfalcie, ale również po mniej jednorodnej powierzchni, np. chodniku. Deskę należy dobierać do wagi użytkownika, aby zapewnić komfort korzystania z urządzenia.  

Waveboardy

( ilość produktów: 2 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3083 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
SUPER
2024-05-17
Wszystko zgodne z opisem. Jesteśmy zadowoleni.
pixel