W ofercie naszego sklepu znajdują się również spodnie bramkarskie. Specjalny strój umożliwiający swobodną grę. Jego zadaniem jest również zwiększenie komfortu gry a także ochrona ciała. W tej kategorii prezentujemy wygodne i komfortowe spodenki, spodnie, bluzy oraz oczywiście rękawice. Spodnie bramkarskie długie cechuje wysoka jakość materiału a przede wszystkim zwiększone uczucie komfortu. W tej kategorii prezentujemy wykwalifikowane, zaawansowane technologicznie spodnie bramkarskie dla osób o każdym stopniu zaawansowania. Co trzeba wiedzieć, zanim zakupimy spodnie bramkarskie?


Spodenki bramkarskie, spodnie bramkarskie


By trening piłkarski mógł odbywać się komfortowo i bez zbędnych przeszkód, niezbędne są profesjonalne stroje piłkarskie. Jest to ważne, ponieważ podczas treningu zawodnicy narażeni są nie tylko na zmienne warunki pogodowe, ale także na liczne uszkodzenia mechaniczne. Szczególnie dotyczy to bramkarzy. Dlatego dzianina, z jakiej powinny być spodnie bramkarskie dla piłkarzy powinna być nie tylko wytrzymała, ale także musi zapewnić zawodnikowi odpowiednią temperaturę ciała. W przypadku spodni bramkarskich dla dzieci szczególnie ważne są specjalne strefy ochronne, w miejscach narażonych na kontuzje.


Jakie spodenki bramkarskie wybrać?


Wybierając spodnie i spodenki bramkarskie, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę materiał, z jakiego zostały zrobione. Świadczy to o jakości stroju. Większość bramkarzy wybiera modele wykonane z poliestru, który pozwala na oddychanie skóry. Materiał ten bardzo dobrze odprowadza pot oraz wilgoć, dzięki czemu skóra bramkarza pozostaje na dłużej sucha (nawet podczas intensywnej gry). Istotny staje się także dobór długości spodni. Krótkie modele są świetne głównie jedynie do treningów. Większość profesjonalnych bramkarzy wybiera spodnie bramkarskie długie, które dodatkowo chronią przed uszkodzeniami nóg. Ponadto spodenki bramkarskie muszą posiadać specjalne strefy ochronne wypełnione pianką wysokogatunkową. Pionki takie chronią czułe miejsca piłkarzy przed uderzeniami piłki.


Spodnie bramkarskie - ceny i producenci

 

Znani i cenieni przez profesjonalistów producenci spodenek i spodni bramkarskich to: Adidas, Colo, Joma czy Rhinos. Produkty tych marek gwarantują wysoką jakość stroju, ponieważ specjalizują się w tworzeniu akcesoriów oraz odzieży dla sportowców. Ceny krótkich spodenek zaczynają się już od 49 zł, natomiast za długie modele należy zapłacić od 75 zł do nawet 150 zł.

Spodnie i spodenki bramkarskie

( ilość produktów: 4 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3092 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Bez problemów
2024-05-18
Bardzo dobry sklep,szybka i sprawna obsługa
pixel