Casio – japońska precyzja w elektronice

 

Trudno chyba znaleźć osobę, która nie słyszałaby o marce Casio. Ta międzynarodowa firma z siedzibą w Japonii została założona w roku 1946 i zajmuje się produkcją sprzętu i akcesoriów elektronicznych. Nazwa marki nawiązuje do nazwiska jej założyciela - Tadao Kashio, a zmiana na Casio to ułatwienie dla zagranicznych klientów. Mottem marki Casio jest "Kreatywność i wkład". Firma zajmuje się głównie produkcją aparatów fotograficznych, zegarków, stoperów, projektorów, a nawet telefonów komórkowych. Co ciekawe, pierwszy biurkowy kalkulator tej marki powstał w roku 1954 i tym samym wprowadził innowacyjne, wcześniej nie spotykane innowacje.

 

Stoper Casio – nieodłączny sprzęt dla biegaczy

 

Stopery Casio są uznawane za najlepszy sprzęt tego typu. Jest to nieodłączny element dla wszystkich sportowców (również amatorów), którzy potrzebują lub chcą mierzyć czas pokonania dystansu. Sprawny i funkcjonalny stoper Casio pozwala dokładnie kontrolować czas. To niezawodny sprzęt cieszący się uznaniem użytkowników na całym świecie. Jest bardzo wytrzymał, przez co może być używany nawet w ekstremalnych warunkach (np. zimowych).  Mechanizmy kwarcowe stosowane w stoperach Casio są najwyższej jakości. Odporne na uszkodzenia, lekkie i przejrzyste stanowią nieodłączny element treningów lub zawodów. Niektóre z modeli są również wodoszczelne, co szczególnie jest ważne podczas niepogody. Niewielkie, poręczne wymiary stopera nie zajmują wiele miejsca i są łatwe w przechowywaniu i przenoszeniu z miejsca na miejsce.

 

Stoper sportowy Casio

 

Żadne zawody, czy to na szczeblu szkolnym, czy wyżej, nie mogą odbyć się bez profesjonalnego sprzętu mierzącego czas. Jest nim oczywiście stoper sportowy Casio. Stoper sportowy nazywany jest również sekundomierzem i odmierza poszczególne odcinki czasu. Stoper sportowy Casio jest dziecinnie prosty w obsłudze - za pomocą jednego przycisku zerujemy i uruchamiamy urządzenie. Jak łatwo się domyślić, podstawowymi funkcjami stopera sportowego jest "start" oraz "Stop", co pozwala na przeprowadzanie treningów i zawodów. Do wyboru mamy stopery mechaniczne, które są coraz częściej i chętniej zastępowane przez stopery elektroniczne. Dzięki stoperom sportowym  Casio mogą być rozwiane ewentualne wątpliwości, które mogą pojawiać się podczas oficjalnych, ważnych zawodów, podczas których sportowcy walczą o miejsca na podium.

 

Stoper elektroniczny Casio

 

Wraz z rozwojem technologii i elektroniki, coraz więcej elektronicznego sprzętu ułatwia nam życie. Nie inaczej jest w przypadku stoperów. Stoper elektroniczny Casio działa na takiej samej zasadzie, co stoper mechaniczny, z tą różnicą, że czas obserwujemy na specjalnym wyświetlaczu, który pokazuje nam również upływające sekundy. Stopery elektroniczne mają szerokie zastosowanie - nie tylko podczas biegania. Są z powodzeniem stosowane podczas pływania czy boksu. Stoper elektroniczny Casio to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdej szkole, ponieważ pozwala na przeprowadzanie ciekawych i emocjonujących zajęć z wychowania fizycznego i tchnięcie w uczniów ducha rywalizacji. Wyświetlacze LCD w stoperach elektronicznych pokazują odczyt czasu, międzyczasu i okrążeń. Są one bardzo dokładne, ponieważ mierzą czas z dokładnością do 1/100 sekundy. Stopery elektroniczne konstruowane są z myślą o różnych sportach, tak więc są one zazwyczaj wodoodporne i wodoszczelne. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą stoperów sportowych w naszym sklepie sportowym. Jeśli masz wątpliwości, który produkt będzie dla Ciebie najlepszy – obsługa naszego sklepu jest do Twojej dyspozycji.

Casio

( ilość produktów: 1 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3085 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
Bardzo dobry sklep,szybka i sprawna obsługa
2024-05-16
Polecam. Wszystko przebiegło pomyślnie.
pixel