Stoły do ping ponga Cornilleau

 

Cornilleau to jedna ze starszych firm (pierwszy ich stół powstał w 1969 roku) zajmujących się projektowaniem stołów tenisowych, ale z czasem zdobyła też status lidera w tej właśnie kwestii – wszystko dzięki temu, że do ich produkcji wykorzystuje najnowsze koncepcje oraz technologię Compact Technology – wszystko to sprawia, że ta francuska marka jest gwarancją najwyższej jakości, designu i perfekcyjnej ergonomii.

 

Nazwa marki pochodzi od nazwiska jej założyciela - Emile Cornilleau, który pewnego dnia opuścił rodzinny Paryż w poszukiwaniu pieniędzy dla swojej rodziny. Osiadł w północnej Francji w miasteczku Oise, które potrzebowało rąk do pracy celem odbudowy powojennych zniszczeń. W Oise Cornilleau otworzył swój zakład stolarski. W roku 1969 powstały pierwsze stoły do ping-ponga Cornilleau - było to trudne wyzwanie, w które Cornilleau zainwestował wszystkie oszczędności. Francuzi potrzebowali rozrywki, ponieważ społeczeństwo konsumpcyjne zaczęło się rozwijać w bardzo szybkim tempie. Stoły okazały się ogromnym sukcesem.

 

Paletka i rakietka Cornilleau… Ale to nie wszystko

 

Dzisiaj marka zajmuje się produkcją wysokiej jakości stołów do tenisa stołowego Cornilleau - stołów outdoor, indoor, profesjonalnych stołów ITTF, stołów do szkół i parków. Tworzy również rakietki, piłeczki i akcesoria oraz dysponuje autoryzowanym serwisem. Każdy z tych produktów jest połączeniem tradycji z innowacyjnością (wykorzystanie powłoki odbijającej promienie słoneczne, specjalny system otwierania i zamykania stołu, odpowiednie systemy zabezpieczeń, blokada przed rozkładaniem/składaniem) a wszystko to po to, aby (w myśl filozofii firmy) gracze odczuwali jak najwięcej przyjemności – niezależnie od stopnia zaawansowania i tego, kim jest ich przeciwnik. A dzięki trwałości produktów ta radość z gry na pewno będzie trwała bardzo długo, czego dowodem jest długość trwania gwarancji, bo to wyjątkowo długa i rzadko spotykana ilość czasu – 10 lat. Zapraszamy do zapoznania się ze stołami i paletkami Cornilleau, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie sportowym.  

 

 

Cornilleau

( ilość produktów: 79 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3076 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Szybko i sprawnie.
2024-05-06
Super
pixel