Frisbee - mała zabawka, a tyle frajdy!

Frisbee to jedna z najmniej skomplikowanych i prostych zabawek, jakie wynalazł człowiek, a jednak dostarcza niesamowitą frajdę podczas zabawy. Co więcej frisbee sprzyja budowaniu pozytywnych więzi społecznych, ale równie dobrze może być używane do zabawy w pojedynkę lub z najlepszym, czworonożnym przyjacielem człowieka - psem! Nie można też zapomnieć o ludziach, którzy rzucają takim dyskiem bardziej na serio, bo to właśnie dla nich przygotowaliśmy spełniający odpowiednie standardy dysk profesjonalny!

FRISBEE - czym różnią się poszczególne rodzaje tej zabawki?

Jak widać pośród dostępnych tu zabawek, istnieje co najmniej kilka rodzajów zabawek frisbee. Na czym polegają różnice i dlaczego poszczególne modele różnią się od siebie ceną?

W zależności od przeznaczenia tej zabawki, wykonuje się ją w różnych rozmiarach, przy zastosowaniu różnych materiałów i w wielu kolorach. Wybór frisbee zależy też od preferencji osoby kupującej i tego, jak chce jej używać oraz komu ją podarować lub z kim się nią bawić. Oczywiście istnieją też profesjonalne dyscypliny frisbee, dlatego wśród naszego asortymentu znaleźć można także dyski z atestami World Flying Disc Federation czy USA Ultimate!

Jakie FRISBEE dla dziecka?

Dzieci - co oczywiste - mają mniejszą siłę, niższą sprawność ruchową, koordynacje i refleks. Nic dziwnego - w końcu wszystkiego jeszcze się uczą! W trosce o nasze pociechy stworzono frisbee wykonane z miękkiego tworzywa. Jest to miękki, piankowy dysk dostępny w różnych kolorach, dzięki któremu młody człowiek nie zrobi sobie albo komuś krzywdy. Miękkość takiego frisbee zmniejsza również prawdopodobieństwo na to, iż niesfornie rzucony krążek uderzy w szybę lub samochód i dokona groźnych lub kosztownych zniszczeń. Miękkie frisbee używane jest bardzo chętnie również przez właścicieli czworonogów - zwłaszcza tych o niewielkich gabarytach.

 

Czy można bawić się FRISBEE z psem?

Dostępne tu Frisbee to również świetny gadżet dla właścicieli czworonogów. Psy - bo o nich mowa - to idealni kompani nie tylko do długich spacerów, ale również do bardzo ruchliwych zabaw. Dzięki kupionemu tu Frisbee właściciel nie będzie musiał biegać tyle, co wymagający ruchu pies. To pies będzie łapał kolorowy krążek i aportował go do właściciela, jednak dobrej zabawy z pewnością doświadczą obydwoje! Zabawa ta z angielskiego nazywa się dog frisbee!

Akcesoria do FRISBEE

Na szczególną uwagę miłośników rzutów dyskiem opartym na wynalazku Freda Morrisona zasługuje przede wszystkim Siatka do rzutów frisbee! Jest to szczególnie przydatny wynalazek dla miłośników rzucania, bo można dzięki niemu trenować celność i kontrolę nad siłą rzutu. Oczywiście freestyle frisbee nie jest grą trudną, jednak kiedy już ktoś podejmuje się frisbee ultimate polegający na zajmowaniu odpowiednich stref, powinien nieco potrenować. Do tego właśnie służą akcesoria takie jak siatka do rzutów, którą złożyć można do wygodnej torby z uchwytem, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca w szafie czy innym schowku! 

FRISBEE bardziej na poważnie!

Wiele osób tak bardzo polubiło frisbee, iż angażuje się w zorganizowaną grę zwaną ultimate frisbeeJest to ciekawa gra polegająca na zdobywaniu odpowiednich stref punktowanych, przy czym nie ma możliwości ruchu, gdy trzyma się krążek w dłoni. Gra wymaga refleksu, nieco kondycji i dobrego opanowania frisbee. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi o wysokiej jakości, który dostępny jest zawsze w tym sklepie, żadna przykra niespodzianka nie zepsuje nikomu gry.

Podsumowanie

Frisbee to tania i bardzo prosta rozrywka oparta na pomyśle Freda Morrisona, który prawdopodobnie na ten genialny pomysł wpadł w 1937 roku. Dzisiaj frisbee znane jest na całym świecie i towarzyszy najlepszym zabawom począwszy od prostego rzucania dysku między dwoma osobami albo rzucaniem go zwierzakowi, a skończywszy na profesjonalnych grach przypominających regułami nieco rugby. Niemniej jednak do każdej z tych rozrywek przyda się dobrej jakości, lecz niedrogi sprzęt, który tu właśnie Państwu oferujemy!

 

 

Frisbee

( ilość produktów: 2 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3076 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-17
Wszystko zgodne z opisem. Jesteśmy zadowoleni.
2024-05-08
realizację zamówienie oceniam na bardzo dobry, towar dostarczono szybko bez żadnych problemów
pixel