Niezbędny sprzęt - kask i rękawice bramkarskie do unihokeja, strój bramkarski do unihokeja

 

Unihokej należy do jednej z bardziej wymagających dyscyplin sportów drużynowych. Mowa nie tylko o wysiłku fizycznym, lecz przede wszystkim o sprzęcie, jaki należy zakupić do bezpiecznego przeprowadzenia rozgrywki, do których należą m.in. kask do unihokeja, strój bramkarski do unihokeja, rękawice bramkarskie do unihokeja.  W naszym sklepie dostępny jest wysokiej klasy sprzęt chroniący przede wszystkim bramkarzy podczas aktywności fizycznej. Wyprofilowane na głowy młodych zawodników kaski do unihokeja umożliwiają pełną swobodę widzenia, jednocześnie chroniąc zawodników przed bolesnymi uderzeniami. Posiadają one także komfortowe zapięcia, dodatkowo mocujące kask na głowie gracza.

 

Dlaczego sprzęt bramkarski do unihokeja jest ważny?

 

Bramkarze podczas gry w unihokeja są wyjątkowo wystawieni na ból z powodu uderzeń piłki i kijów innych zawodników. Dostępny sprzęt bramkarski do unihokeja opracowany został przy użyciu wytrzymałych materiałów, przez co gracz może mieć pewność o maksymalnym ograniczaniu uderzeń piłką lub krążkiem. Już podczas wyboru masz możliwość zdecydowania się na określony design, możesz wybrać kask do unihokeja, który najlepiej odda Twój charakter. Wbudowane w każdy model zabezpieczenia są pewnie umocowane i nie dopuszczają do twarzy możliwych uderzeń. Głowa i twarz są chronione za pomocą wzmacnianej kraty, gwarantującej pełną widoczność sytuacji na boisku, a także obudowy dostosowanej do kształtu głowy gracza, stworzonej z wytrzymałego plastiku. 

 

Kask do unihokeja to gwarancja bezpieczeństwa

 

Kask do unihokeja, to obok specjalnie opracowanych dla bramkarzy ubrań, podstawowe wyposażenie w unihokeju. Wszystkie modele odzieży i kasków do unihokeja łączą w sobie oryginalny wygląd i troskę o bezpieczeństwo zawodnika. Przygotowany sprzęt bramkarski do unihokeja to dziesiątki dodatkowych wzmocnień, które chronić mają przede wszystkim amatorów przed uderzeniami piłki lub kija innych zawodników. Zarówno odzież, jak i kaski odporne są na powstawanie uszkodzeń dzięki swoim materiałom budulcowym. Specjalnie zaprojektowane otwory pozwalają także na swobodny przepływ powietrza podczas aktywności fizycznej. Dostępny sprzęt bramkarski do unihokeja przygotowany został tak, by dbać o komfort i bezpieczeństwo zawodnika na każdym etapie gry. 

Sprzęt bramkarski do unihokeja

( ilość produktów: 3 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3083 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-16
ok
2024-05-12
Polecam
pixel