Szkolne gry w unihokeja oraz przeprowadzane turnieje nie mogą odbyć się bez wytrzymałych piłek. Ich lekka konstrukcja, a jednocześnie trwały materiał, z którego zostały wykonane powalają na długie użytkowanie piłki bez obaw o uszkodzenia. Dostępne w asortymencie artykuły pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób połączyć wyjątkowy design piłki do unihokeja z jej bezpieczną dla graczy budową. Dzięki temu mogą być one swobodnie wykorzystywane w szkołach i podczas młodzieżowych zawodów.

Unikatowe i trwałe piłki do unihokeja

Niewielka waga i rozmiar piłek do unihokeja dostosowana jest do wielkości kijów wykorzystywanych podczas gry. Aerodynamiczne otwory sprawiają, że piłki poruszają się z dużą prędkością dokładnie w to miejsce, w które kieruje je zawodnik. Każdy model piłki do unihokeja opracowywany jest w oparciu o wytrzymałe materiały, które mają chronić je przed uszkodzeniami i pęknięciami niebezpiecznymi dla zawodników. Kolory piłek do unihokeja to bogata gama barw, pozwalająca na swobodny wybór interesującego designu piłki. Jaskrawe kolory idealnie widoczne są na każdym podłożu, dlatego to właśnie na te barwy najczęściej stawiają producenci. Proponowane w asortymencie piłki to gwarancja niskich cen i trwałości podczas gry.

Piłki do unihokeja, czyli niezbędny element gry

Niska cena piłek do unihokeja nie świadczy o ich jakości- wręcz przeciwnie. Oferowane piłki do unihokeja dbają przede wszystkim o bezpieczeństwo zawodników, stad są w stanie wytrzymać mocne uderzenia kijem, czy nadepnięcia. Wszystko dzięki elastycznym materiałom konstrukcyjnym, odpornym na obecne w sporcie utrudnienia. Wykorzystywanie ich podczas zawodów sportowych, czy treningów w szkołach pozwala na wypracowywanie skutecznych technik gry, niezależnie od miejsca rozgrywki. Piłki do unihokeja są bowiem dostosowane zarówno do używania na twardej nawierzchni hali sportowej, czy zmiennych warunkach na zewnątrz. Wszystko za sprawą odpowiednio wyważonej konstrukcji i specjalnie opracowanym otworom przepuszczającym powietrze. 


Krążek do unihokeja

 

Krążek do unihokeja ma podobne zastosowanie jak piłki do unihokeja, ale można go także używać do innych gier i zabaw. Krążek do unihokeja podobnie jak piłka jest lekki, wykonany z tworzywa sztucznego i bezpieczny. Ze względu na jego bezpieczeństwo mogą go używać do gry dzieci w każdym szkolnym wieku. Krążek do unihokeja i piłka do unihokeja mogą być stosowane w trakcie gry zamiennie i każde z tych akcesoriów zapewni inne emocje podczas meczu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą krążków i piłek do unihokeja.  W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i z chęcią odpowiemy na każde pytanie dotyczące oferowanego przez nas sprzętu sportowego.  

Piłki i krążki do unihokeja

( ilość produktów: 10 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3094 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Wszystko super. Towar Super.
2024-05-18
Bardzo dobry sklep,szybka i sprawna obsługa
pixel