Piłka siatkowa – gra dla każdego

Każda szkoła uczy dzieci gry w siatkówkę – prawidłowego odbijania piłki, ustawiania dłoni w tzw. koszyczek czy serwowania. Chociaż nie każdy wyrasta na zawodowego siatkarza, sport ten przynosi wiele rozrywki oraz korzyści, np. rozwija koordynację ruchową u najmłodszych. Piłka siatkowa grana przez profesjonalistów wymaga jednak specjalnego sprzętu oraz hali, która często posiada dodatkowe elementy. Poniżej znajdują się poszczególne akcesoria siatkarskie, które mogą poprawić komfort gry. Nakolanniki asics obecnie są rozchwytywane przez amatorów siatkówki i z czystym sumieniem określamy to jako artykuł numer jeden tego działu. Akcesoria do siatkówki to produkty bardzo funkcjonalne. Umożliwiają bardzo szybki i sprawny przebieg meczów. Jedną z innych ich funkcji jest to, że dają możliwość pragmatycznego przechowywania sprzętów sportowych oraz błyskawiczny transport asortymentu, gdy nadejdzie taka konieczność. Akcesoria do siatkówki to komfort sportowy, bezpieczeństwo i niezawodna trwałość.


Akcesoria siatkarskie - rodzaje


Istnieje wiele akcesoriów, które ułatwią grę w siatkówkę. Można je podzielić na kilka rodzajów, poniżej pokrótce je opisujemy.

 

Chwytak do piłki siatkowej - niesamowicie pragmatyczne urządzenie z kategorii akcesoriów siatkarskich, dzięki któremu zachowamy porządek na boisku jak i na zapleczu. Chwytak do piłki siatkowej trzyma piłkę za nas, gdy akurat nie jest potrzebna. Dzięki temu zawsze jest w widocznym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

 

Nakolanniki siatkarskie - to ochraniacze zapewniające amortyzację podczas upadku. Dzięki temu zawodnicy czują się bezpiecznie i nie są narażeni na uszkodzenia na tle fizjonomicznym, takie jak na przykład rozdarta skóra.

 

Pokrowiec na antenki - funkcjonalny pokrowiec, który umożliwia przechowywanie asortymentu takiego jak taśmy boczne na rzep, które przyczepia się do anten na siatce.

 

Podest treningowy w piłce siatkowej używany jest w najbardziej wymagających sytuacjach. Przeznaczone do zastosowania w nauce na pozycji ataku. Jest to sprzęt składany o wymiarach 200 lub 180 x 120 x 60.

 

Numerator zmian zawodników - składa się ze skrzynki i tabliczek do użytkowania podczas rozgrywanych meczów.

 

Wieszak na słupki - wieszak na słupki jest przedmiotem praktycznym. W opakowaniu znajduje się jeden komplet.
Paletka treningowa - zastosowanie paletki treningowej w piłce siatkowej jest niesłychanie proste. To urządzenie przeznaczone do nauki odbić dolnych w danej dziedzinie. Paletka treningowa ma średnicę trzydzieści centymetrów.

Rama siatkowa - to produkt stosowany podczas gier i meczy sportowych. Wyróżniamy ramę jednostronna i dwustronną.

Obręcze treningowe - obręcz treningowa do gry w siatkówkę służy zawodnikom na treningach do części gry zwanej zagrywką. Radar skonstruowany jest w taki sposób, że można ustawiać go pod dowolnym kontem, montując na siatce.
Trenażer – atrapa bloku Trenażer do piłki siatkowej służy zawodnikom podczas treningów jako imitacja bloku dwóch graczy z drużyny przeciwnej.

Stanowisko sędziowskie - stanowiska sędziowskie wykonane są z solidnego materiału. W produkcji są stanowiska z osłoną i bez.

Wieszak na siatkę - to praktyczny przyrząd umożliwiający podtrzymywanie, zwijanie i rozwijanie siatki.

Przejezdny stojak na słupki - pozwala na szybkie przemieszczanie się z dodatkowym obciążeniem. Jest to także „skrzynka” na słupki.

Akcesoria siatkarskie

( ilość produktów: 14 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3092 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Wszystko super. Towar Super.
2024-05-16
ok
pixel