Piłka nożna to drużynowy sport uwielbiany przez mężczyzn i kobiety na całym świecie. Wielu z nas kocha emocje podczas oglądania meczu - czy to w telewizji, czy na szklanym ekranie. Piłka nożna jest najpowszechniej uprawianym sportem w szkołach i klubach piłkarskich o różnych ligach. Aby mecz w piłkę nożną mógł się odbyć, boisko do rozgrywek (niezależnie, czy na zamkniętej hali sportowej, czy na murawie pod chmurka) musi być wyposażone w bramkę, a ta z kolei w siatki do bramek piłkarskich. Ponieważ piłka kopana jest sportem kontaktowym, opartym na podawaniu i kopnięciach piłki, siatka do bramki musi być wykonana z solidnego materiału.

 

Siatka do bramki – jej rola podczas gry w futbol

 

Siatki na bramce piłkarskiej pełnią rolę wyłapującą piłkę i często dają znać o zdobytym punkcie. Gdyby nie siatka zamontowana na bramce, mogłoby niejednokrotnie dojść do niepewności co do tego, czy piłka przeleciała obok słupka czy jednak wleciała do bramki. W ofercie sklepowej jest wiele rodzajów siatek, dostosowanych do konkretnych bramek. Siatki w bramkach pełnią tą samą funkcję zarówno w piłce nożnej, jak i ręcznej.  

 

Siatka do bramki – na co zwrócić uwagę?

 

Poszukując właściwej, solidnej siatki do bramki należy zwrócić uwagę na kilka kwestii:

-wymiar siatki – najczęściej poszukiwanymi wymiarami jest siatka do bramki 3x2 i siatka do bramki 5x2, ale w naszym sklepie znajdziesz również siatki o innych wymiarach, aby je sprawdzić, przejdź do danego produktu,

-materiał i wytrzymałość – siatki do bramki najczęściej wykonane są z poliestru bezwęzłowego, polietylenu węzłowego, polipropylenu (najmocniejszy materiał). Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, siatki do bramek mogą być wykorzystywane podczas różnych warunków pogodowych, zarówno pod dachem, jak i na świeżym powietrzu, są także wodoodporne,

-grubość splotu siatki – im grubszy splot, tym przeznaczenie siatki bardziej profesjonalne i wytrzymałe na mocne uderzenia bardziej doświadczonych graczy. W bramkach dziecięcych sploty są mniejsze, polecane są do Orlików i boisk szkolnych,

-odporność na uderzenia, elastyczność – wysokiej jakości siatki do bramek służą latami, a dzięki swojej elastyczności niwelują uderzenia.

 

Profesjonalne siatki do bramki – ile kosztują?

 

Tak jak w przypadku każdego sprzętu sportowego, tak i w przypadku siatek bramkarskich, mamy do wyboru towar o różnej jakości i w różnej cenie. Jeśli zależy Ci na siatce dobrej jakości, nie powinieneś szukać nadmiernej oszczędności. Dobra siatka do bramki charakteryzuje się mocnym i grubym splotem, odpornym na gwałtowne uszkodzenia. Pewność takiego splotu będziesz mieć dzięki siatce wykonanej z polipropylenu, o grubości splotu 3, 5 mm. Jednak wybór jest szeroki i w zależności od potrzeb i częstotliwości treningów, masz do wyboru siatki o splocie różnej grubości.  

 

Siatki do bramek – gwarancja udanych treningów i rozgrywek

 

Dobry i solidny sprzęt to gwarancja wysokiej jakości treningów i osiągania sukcesów sportowych. Zapoznaj się z naszą ofertą siatek do bramek, a w przypadku pytań – skontaktuj z naszą obsługą klienta.

Siatki do bramki piłkarskiej

( ilość produktów: 29 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3076 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Szybko i sprawnie.
2024-05-08
Polecam! Bardzo szybka wysyłka towaru.
pixel