Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Siatki do bramki piłkarskiej

... czytaj dalej

Akcesoria bramkarskie - siatki

Siatki na bramce piłkarskiej pełnią rolę wyłapującą piłkę i często dają znać o zdobytym punkcie. Gdyby nie siatka zamontowana na bramce, mogłoby niejednokrotnie dojść do niepewności co do tego, czy piłka przeleciała obok słupka czy jednak wleciała do bramki. W ofercie sklepowej jest wiele rodzajów siatek, dostosowanych do konkretnych bramek. Siatki w bramkach pełnią tą samą funkcję zarówno w piłce nożnej jak i ręcznej.

Profesjonalne siatki

Tak jak w przypadku każdego sprzętu sportowego, tak i w przypadku siatek bramkarskich, mamy do wyboru towar o różnej jakości i w różnej cenie. Jeśli zależy Ci na siatce dobrej jakości, nie powinieneś szukać nadmiernej oszczędności. Dobra siatka charakteryzuje się mocnym i grubym splotem, odpornym na gwałtowne uszkodzenia. Pewność takiego splotu będziesz mieć dzięki siatce wykonanej z polipropylenu, o grubości splotu 3, 5 mm. Jednak wybór jest szeroki i w zależności od potrzeb i częstotliwości treningów, masz do wyboru siatki o splocie różnej grubości.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel