Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Bramki piłkarskie

... czytaj dalej

O bramkach piłkarskich

Bramki to niezbędny element każdej gry w piłkę nożną. Co ważne, są one zarezerwowane nie tylko dla profesjonalnych graczy. Jeśli twoje dziecko marzy o uprawianiu tego sportu, to możesz zrobić mu prezent w postaci bramki dla dzieci. Choć pewnie z sentymentem wspominasz czasy, gdy za bramkę służyły dwa kamienie lub patyki, to twoje dziecko za prawdziwą z pewnością będzie ci wdzięczne. W ofercie sklepowej znajduje się wiele rodzajów takiego sprzętu sportowego, również przeznaczonego dla dzieci i do ogrodów.

 

Bramki piłkarskie a ich zastosowanie

Choć każdy wie, że „piłka jest okrągła i bramki są dwie”, mało kto przywiązuje uwagę do tego sprzętu. Bramki piłkarskie mogą różnić się między sobą nie tylko wielkością, ale przede wszystkim swoją jakością. Warto poznać kilka szczegółów i elementów bramek piłkarskich, które ułatwią nam ich udany zakup. Z naszej strony możemy zaoferować kompleksową poradę co do tego typu wyposażenia.

 

Mówiąc o bramkach piłkarskich, nie można zapomnieć o modelach dla najmłodszych. Są one zazwyczaj zrobione z tworzyw sztucznych (często plastiku), dzięki czemu łatwo jest je prznosić w inne miejsca. Dzięki temu są także bezpieczniejsze dla dzieci – każdy ewentualny upadek bramki nie spowoduje uszczerbku na zdrowiu małego zawodnika. Są to jednak bramki przeznaczone głównie do zabawy. Bramki treningowe są wykonane z metalów.

 

Bramki do piłki plażowej powinny być wykonane z tworzyw sztucznych, a ich wymiary powinny być zbliżone do bramek używanych na murawach (około 5,5 m wysokości oraz 2,2 m szerokości). Bramki widywane na stadionach piłkarskich zazwyczaj wykonane są z odpornego na wszelkie warunki atmosferyczne aluminium. Posiadają największe wymiary spośród wszystkich dostępnych bramek: mierzą 244 cm szerokości oraz 732 cm wysokości. W przypadku cen bramek piłkarskich, najtańsze modele bramek piłkarskich skierowane są do najmłodszych – można je kupić już nawet za 30 zł. Bramki do amatorskiej gry w ogrodzie czy na boisku to koszt rzędu około 200 – 600 zł. Jeżeli ktoś jednak szuka profesjonalnego sprzętu, czyli pełnowymiarowych bramek, wydatki mogą wynieść nawet do 4 000 zł.

zwiń teskt
12
Sortuj po:
Wyświetl
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel