Płotki treningowe - niezbędne dodatki w treningu piłkarskim

Piłkarskie płotki treningowe to świetny sprzęt do przygotowania zawodników do meczu. Mają wiele zastosowań i przynoszą korzyści dla kluczowych umiejętności, które są potrzebne piłkarzom. Trening z ich udziałem jest jeszcze efektywniejszy ze względu na wysokość, którą muszą pokonać trenujący. Kiedy piłkarze podnoszą stopy, są zmuszeni do jeszcze większego skupienia się na pracy nóg. W naszym sklepie oferujemy płotki piłkarskie o różnej specyfice. Występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu można je dobrać do poziomu zaawansowania zawodników. Wszystkie nasze płotki są doskonałej jakości i zostały wykonane z myślą o bezpieczeństwie trenujących osób. Jakie płotki piłkarskie są dostępne w naszym sklepie?

Stabilne płotki sportowe wykonane z PVC 

W naszej ofercie znajdują się solidne i wytrzymałe płotki sportowe, które dzięki przemyślanemu kształtowi nie przewracają się, nawet jeśli zostaną potrącone, co sprawia, że nie trzeba ich podnosić po każdym zawodniku. Mimo tego ich przenoszenie nie sprawia problemu, ponieważ charakteryzują się niewielką wagą.

Płotki do ćwiczeń samowstające i elastyczne

Płotki samowstające zostały stworzone, aby same podnosić się, nawet po całkowitym przewróceniu na ziemię. Innowacyjna technika oszczędza czas trenera i pozwala na nieprzerwany trening oraz pełne skupienie na ćwiczeniach. Płotki elastyczne zostały wykonane z gumy, która powraca do tego samego kształtu, nawet po nadepnięciu.

Płotki składane

Niewątpliwymi zaletami płotków składanych jest ich poręczność i możliwość przechowywania w wielu miejscach. Istotne jest także, że umożliwiają nie tylko całkowite złożenie, ale także regulację wysokości, którą można dobrać indywidualnie do zawodnika.

Płotki sportowe - dużo możliwości wykorzystania

Płotki do ćwiczeń można wykorzystać na dowolnej płaskiej powierzchni tj. hala sportowa, sala gimnastyczna czy boisko piłkarskie. Są dobrym narzędziem do rozgrzania mięśni, a także właściwego treningu nastawionego na poprawę umiejętności. Przy pomocy płotków treningowych można wykonać trening plyometryczny nóg, która wzmacnia mięśnie oraz szybkość ruchów. Lekkie i zwinne skoki pozwolą na poprawienie umiejętności nagłego przyśpieszania oraz gwałtownych i niespodziewanych ruchów. Płotki treningowe to także doskonały sposób na poprawę równowagi, koordynacji i refleksu. Dzięki możliwości wykonywania kombinacji łączących w sobie bieganie i skakanie przez płotki, akcesoria świetnie sprawdzają się w treningu ogólnorozwojowym i wpływają na korzystny wyniki sportowe podczas meczów. 

Płotki treningowe

( ilość produktów: 24 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3085 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-25
Super szybko
2024-05-23
Obsługa szybka, bez uwag.
pixel