Najważniejszym członkiem drużyny jest kapitan, który steruje pozostałymi członkami grupy. Jest on na tyle ważny, że jego pozycja na boisku musi być wyraźnie zaznaczona. Do tego celu służy opaska kapitana, która występuje zazwyczaj w kilku kolorach, które łatwo skomponować z barwami stroju sportowego na zasadzie kontrastu. Opaska pełni funkcję uwidaczniającą kapitana na płycie boiska. Dzięki niej kapitan staje się bardziej widoczny dla pozostałych członków drużyny. Poza tym sami kibice lubią posiadać wiedzę na temat ulubionej formacji i wyraźne zaznaczenie funkcji kapitana, znacznie ułatwi im zapamiętanie jego wizerunku.

Opaski kapitana - najlepsza jakość

W naszym sklepie oferujemy najlepszej jakości opaski kapitana. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są solidne i długo zachowują swój rodzimy kształt. Opaski wykonane z tanich surowców są zazwyczaj nietrwałe, szybko się rozciągają, w związku z czym są słabiej widoczne i bardzo łatwo je zgubić podczas intensywnej rozgrywki sportowej. Opaski kapitana występują w kilku bazowych kolorach:

  • biały

  • czarny

  • żółty

  • czerwony

Wyraźnie podkreślenie funkcji kapitania ułatwia śledzenie jego poczynań podczas rozgrywki, co równocześnie ułatwia zapoznanie się z obraną przez niego taktyką gry.

Opaski są bardzo elastyczne oraz zapinane na rzep, co umożliwia idealne dopasowanie do ramienia sportowca. Najważniejszymi materiałami z których są wykonane, to poliester i guma. Owe opaski można prać ręcznie lub w prace w niskich temperaturach. Nawet przy wielokrotnym praniu nie ulegają rozciągnięciu..

Na każdej opasce została umieszczona litera "C", która sugeruje angielską nazwę "Captain" oznaczającą słowo "kapitan"

Opaska kapitana - dla juniora i seniora

Zainteresowanie sportem uwidacznia się już we wczesnym dzieciństwie. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki lubują się w grach zespołowych. Wielu z nich zaczyna uczestniczyć w zajęciach sportowych, gdzie układ drużyny jest identyczny do układu formacji dorosłych osób.

Wśród juniorów również jest typowany kapitan, dlatego też w naszym sklepie oferujemy opaski kapitana również dla dzieci - z serii junior. Obwód takiej opaski jest dopasowany do niewielkiego obwodu ręki dziecka. Większe rozmiary przeznaczone są dla osób dorosłych.

Dobra jakość za niewielką cenę

W naszym sklepie opaski kapitana występują w bardzo atrakcyjnych cenach. Koszt zakupu owej opaski oscyluje w granicach 5-13zł/szt. Jest to bardzo konkurencyjna oferta cenowa, zwłaszcza, że nasze opaski cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów.

  

Opaski kapitana

( ilość produktów: 2 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3137 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Szybka realizacja zamówienia, polecam
2024-06-19
Super firma wszystko przebiegło bez problemów
pixel