Obciążenia bitumiczne

Każda dobra siłownia, czy to profesjonalna, w której znajdziemy niezliczoną ilość sprzętów, czy domowa, gdzie po prostu samodzielnie kupujemy sprzęt, powinna posiadać obciążenia do sztang lub hantli. Bez tego prawidłowy trening siłowy nie będzie zwyczajnie możliwy. Możemy oczywiście spróbować zadowolić się tak zwanym treningiem kalistenicznym, ale dla każdego trenującego, kto chce zwiększyć swoją siłę fizyczną i ogólną wydolność organizmu, odpowiednie obciążenie jest niezbędne. Jakie wybrać? Poniżej przedstawiamy ofertę obciążenia bitumicznego, które znajdziecie w naszym sklepie!

 

Obciążenie bitumiczne: wiele rodzajów obciążenia

W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych rodzajów obciążeń bitumicznych. Są to talerze obciążeniowe najwyższej jakości o odpowiedniej masie, wykonane z bardzo dobrych, solidnych materiałów, które pozwalają na intensywną i długotrwałą eksploatację bez konieczności martwienia się o to, że talerz ulegnie uszkodzeniu.

Obciążenie bitumiczne od Reebok: talerz obciążeniowy

Talerze do obciążania sztangi czy hantli muszą być wykonane z solidnych materiałów, które zapewnią komfort użytkowania przez długie lata. Talerze obciążeniowe od Reebok, które oferujemy, wykonane zostały z wysokiej jakości masy bitumicznej, odpornej nie tylko na zwyczajne użytkowanie, ale także na silne wstrząsy. Dlaczego? Talerz obciążeniowy Reebok to klasa sama w sobie. Formę zabezpieczającą stanowi bardzo wytrzymała na uderzenia i wstrząsy guma otulająca masę bitumiczną, która została wykorzystana do uzyskania odpowiedniego ciężaru talerza. W dodatku talerze Reebok są wzmocnione wewnętrzną tuleją, przez co ich trwałość osiąga naprawdę wysokie parametry.

Każdy trenujący z wykorzystaniem talerzy marki Reebok wie, że są one niesamowicie komfortowe w użytkowaniu i nie zaskakują przykrymi niespodziankami w postaci zniszczonych krawędzi albo pękania całego talerza pod wpływem gwałtownego uderzenia o podłoże, a to przecież zdarza się często, gdy trenujemy z wysokim obciążeniem, wykonując na przykład martwy ciąg.

Obciążenie bitumiczne: talerz kompozytowy o wadze 1.25 kg

W naszej ofercie znajdziecie również talerze o niezwykle małej wadze, które świetnie się sprawdzą w treningu, w którym stopniowo chcecie zwiększać obciążenie, by nadmiernie nie przeciążyć swoich mięśni i stawów. Talerz wykonany z solidnej masy bitumicznej sprawi się świetnie w każdym rodzaju treningu. Idealny do mniejszych hantli, a także jako dodatkowe obciążenie na sztangę, gdy trenujemy poprzez stopniowe zwiększanie obciążenia.

 

Obciążenie bitumiczne: czy warto?

Odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście. Obciążenie bitumiczne jakością znacząco nie różni się od obciążenia dodatkowego. Poza tym posiada szereg cech, których nie posiadają tradycyjne talerze obciążające. Obciążenie bitumiczne posiada zazwyczaj gumę, która otula masę bitumiczną, chroniąc ciężar przed uszkodzeniem, ale zapewniając również ochronę podłożu. Guma zapobiega wszelkim wstrząsom, a to pozwala na nieco intensywniejszy trening. W naszym sklepie znajdziecie takie obciążenie bitumiczne, jakiego Wam potrzeba!

 

Obciążenia bitumiczne

( ilość produktów: 8 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3092 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Bez problemów
2024-05-16
ok
pixel