Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Piłkarzyki

... czytaj dalej

Piłkarzyki – rozrywka dla każdego gracza

„Trambambulo”, czyli profesjonalnie nazwana gra w piłkarzyki, jest bardzo często spotykana w wielu lokalach rozrywkowych. Podstawowym elementem tej gry jest stół z piłkarzykami oraz piłeczką. Ta forma rozyrywki uwielbiana jest przez każdego – kochają ją zarówno młodzi zawodnicy, nastolatkowie, aż po seniorów. Gra rozwija refleks oraz ćwiczy szybką koordynację ruchowo-mięśniową. Jak wybrać najlepszy stół do gry? Odpowiedź znajduje się pod produktami.

Stół z piłkarzykami, piłkarzyki

Jak widać, w sklepach internetowych można znaleźć kilka rodzajów stołów do gry w piłkarzyki. Różnią się one od siebie wielkością, masą, rodzajem, zastosowanym materiałem oraz szczegółowością elementów takich jak np. piłkarze osadzeni na kijach. W zależności od zastosowania wymienionych czynników, powstaje szeroki przekrój cenowy stołów, który pozwala na kupno wymarzonego modelu.

Rodzaje i zastosowanie stołów z piłkarzykami

Wybierając odpowiedni stół do gry, trzeba przede wszystkim rozważyć miejsce, w którym stanie. Jeżeli ktoś nie ma miejsca w domu, musi wybrać model składany – są to z reguły jednak stoły wykonane nieco gorzej. Ważnymi czynnikami przy wyborze stołu z piłkarzykami może być także siła gracza oraz potencjalne emocje wzbudzane podczas grania. Im większa siła, tym bardziej wytrzymale powinny być jego elementy, głównie takie jak kije z osadzonymi na nich piłkarzami oraz łożyska w nich zastosowane. Oczywiście nie każdy od razu wie przy zakupie kto będzie użytkownikiem danego stołu, dlatego lepiej od razu wybrać model z prowadnicami teleskopowymi o dobrej jakości. Osoby, które chcą zakupić stół do klubów rozrywki, powinny wybrać modele z tak zwanym „wrzutnikiem”, gdzie wrzuca się drobne pieniądze za grę. Do domów kultury, szkół czy użytku indywidualnego można wybrać modele bez wrzutnika – jest to wręcz element zbędny.

Ceny i najpopularniejsi producenci stołów z piłkarzykami

Jeżeli ktoś chce wybrać stół do zabawy (np. dla dzieci) może zdecydować się na kupno modeli za około 150 zł. Modele profesjonalne, dla dorosłych kosztują od około 400 do 1 500 zł. Ceny stołów mogą jednak sięgać nawet do 2 200 zł – polecane są one przede wszystkim do klubów, gdzie przewidywana jest organizacja turniejów i zawodów. Marki produkujące ten sprzęt oraz akcesoria do gry to m.in.: Hop-Sport, Roberto Sport, Garlando czy Euro-Tech.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel