Mizuno – Jest to międzynarodowa marka specjalizująca się w produkcji asortymentu sportowego. Do fabrykantów marki Mizuno zaliczamy zarówno odzież, akcesoria jak i obuwie dla sportowców profesjonalnych i nie tylko. Towar cechuje się wysoką jakością i przeznaczony jest dla pasjonatów sportu każdej dziedziny. Dzięki fachowemu podejściu marka ta uzyskała szacunek i zaufanie nabywców na całym świecie. Markę Mizuno określa wydajność oferowanych artykułów. Priorytetowe założenie filozoficzne danego producenta wyraża się w dwóch słowach – „Expect more” – co, dosłownie oznacza „oczekiwać więcej”. Znaczy to, że firma nastawiona jest na ciągłe doskonalenie świadczonych towarów.

Mizuno

( ilość produktów: 5 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.65 / 5.00 810 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-17
Wszystko tak jak powinno być. Jedynie przy wybieraniu paczkomatów nie było dostępnych wszystkich oraz mapa do wyboru była przeznaczona tylko do użytku developerskiego, a nie produkcyjnego.
2020-01-18
Dostawa towaru Rzeszów-Poznań trwała 1 dzień.Kontakt z pracownikiem hurtowni bez zarzutów.
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel