BH Fitness – hiszpańska marka sprzętu fitness

 

BH Fitness swoją dobrą renomę wypracowała dzięki niezawodnej jakości i wykorzystywaniu nowoczesnych technologii. Historia marki sięga aż roku 1909. Początkowo, w związku z sytuacją militarną na świecie, firma zajmowała się produkcją broni, a następnie rowerów. Dopiero w roku 1960, w związku z rozwojem konsumpcjonizmu i wzrostem zainteresowania sportem, firma rozszerzyła swój asortyment o sprzęt sportowy. Rozpoczęła się więc produkcja rowerów, bieżni oraz urządzeń siłowych.

 

Dzisiaj produkty marki BH Fitness znane są na każdym z kontynentów (dostarczane są do 65 krajów) i wykorzystują je zarówno użytkownicy prywatni, którzy szukają urządzenia do treningu domowego, jak i siłownie. Firma BH Fitness jako jedna z pierwszych marek zajmujących się sprzętem sportowym otrzymała certyfikat zgodności ze standardami ISO 9000. Marka posiada swoje fabryki na terenie Hiszpanii i Portugalii - jako jedna z niewielu firm produkujących sprzęt fitness. BH Fitness sponsoruje wielu sportowców, np. triathlonowców, takich jak Eneko Lllanos czy Nocola Spirig.

BH Fitness - oferta marki

Ofertę BH Fitness można podzielić na ofertę dla siłowni, na którą składają się rowery pionowe i poziome, bieżnie, crosstrainery, wiosła, atlasy, ławki i sprzęt siłowy oraz ofertę do użytku domowego - wszystkie powyższe plus platformy wibracyjne. Marka BH Fitness przywiązuje dużą wagę do ekologicznych rozwiązań i wyróżnia się stylistyką, która zrywa z dotychczasowymi kanonami projektów sprzętu siłowego i fitness. Do produkcji sprzętu wykorzystywane są najwyższej jakości materiały i zaawansowane technologie, dzięki czemu jakoś produkowanego sprzętu jest rewelacyjna i pozwoliła marce osiągnąć miejsce w czołówce najlepszych producentów sprzętu tego typu. Sprzęt jest niezawodny, wyposażony w wydajne silniki i systemy amortyzacji, dzięki czemu osiąganie wymarzonej sylwetki jest proste i przyjemne. Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki BH Fitness w naszym sklepie sportowym, szczególnie z bieżniami treningowymi i rowerkami do użytku domowego i profesjonalnego.

BH Fitness

( ilość produktów: 45 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3137 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Stół bilardowy jest znakomity! Transakcja bezproblemowa, termin dostarczenia szybki.
2024-06-15
Szybko i sprawnie.
pixel