Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Bacha Sport

... czytaj dalej

Marka Bacha Sport - firma z polskim kapitałem

 

Firma Bacha Sport została założona prawie 30 lat temu w Gliwicach. Początkowo zajmowała się importem i sprzedażą sprzętu z wielu państw - Stanów Zjednoczonych, Anglii, Emiratów Arabskich i wielu krajów azjatyckich. Trzy lata po założeniu firma postanowiła się z skupić na imporcie sprzętu fitness. Dzisiaj dzięki dużej sieci dystrybucyjnej firma Bacha Sport dostarcza nowoczesny sprzęt sportowy, umożliwiający prowadzenie aktywności fizycznej wielu osobom. Firma stawia na niezawodny sprzęt o przyjaznych cenach. W ofercie Bacha Sport znajdziemy najlepsze marki, takie jak Adidas Training Hardware, Barefooters, Body Sculpture, Impulse Fitness, Reebok Fitness, First Degree Fitness, ProForm, Solex Sports, L.A. Sports czy TuffStuff.

 

 

Bacha sport - oferta

 

Oferowane przez firmę produkty to między innymi przyrządy wykorzystywane podczas ćwiczeń fitnessowych, siłowych i kulturystycznych, ale wśród ich produktów znaleźć można również rowery, łyżwy, trampoliny, kosze i bramki, więc śmiało można stwierdzić, że przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów każdego ze sportów. Jak mówi obecny właściciel firmy, celem firmy jest zachęcanie ludzi do uprawiania wszystkich możliwych aktywności sportowych i rekreacyjnych i dbania o zachowanie jak najlepszej kondycji organizmu. Marka Bacha Sport dostosowuje rozwiązania zarówno dla początkujących sportowców, jak i tych zaawansowanych i podobnie też jest ze sprzętem, którego wybór jest bardzo szeroki i dopasowany do każdego poziomu i każdego użytkownika.

 

Oferowany sprzęt jest skierowany zarówno do użytkowników prywatnych, którzy poszukują wysokiej jakości sprzętu w przystępnej cenie do ćwiczeń w domowym zaciszu, jak i do firm komercyjnych - siłowni, klubów fitness i innych. Niektóre z urządzeń i sprzętów firmy Bacha Sport to rowery treningowe, bieżnie, wioślarze, orbitreki i trenażery, steppery, platformy wibrujące, atlasy, ławki, stojaki, gryfy, drążki i obciążenia czy trampoliny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzętu marki Bacha Sport w naszym sklepie sportowym!  

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel