Piłki piankowe/gumowe - praktyczne, wielofunkcyjne akcesoria

Piłki piankowe i gumowe można zaliczyć do najpopularniejszych akcesoriów używanych do gier oraz zabaw sportowych, zwłaszcza tych przeznaczonych dla dzieci. Te produkty stanowią nieodłączny element wyposażenia sal gimnastycznych w szkołach. Może je spotkać także w wielu domach czy ośrodkach rehabilitacyjnych, a to wszystko dzięki ich praktyczności i wielofunkcyjności.

Piłki piankowe - bezpieczne i lekkie

Piłki piankowe zostały wykonane z pianki wysokiej jakości. Są lekkie, a utrzymanie ich w czystości nie będzie problemem. Piłki piankowe znajdujące się w ofercie różnią się rozmiarami i kolorami, zatem każdy znajdzie produkty idealny dla siebie. Warto zaznaczyć, iż piłki cechuje duża trwałość, więc będą służyły przez długi czas.

Piłki piankowe - wymarzone do zabaw z dziećmi

Piłki piankowe bardzo dobrze nadają się do zabaw z najmłodszymi - zwykle są przeznaczone dla dzieci, które ukończyły trzeci rok życia. Nie powinno się zapominać, że aktywność fizyczna stanowi obowiązkową część zdrowego stylu życia, który powinno się promować także wśród dzieci. Piłki piankowe stanowią nieocenioną pomoc w rozwijaniu koordynacji nie tylko w przypadku dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym, ale także w odniesieniu do uczniów początkowych klas szkół podstawowych. Nauka rzucania, łapania oraz kopania z kolorową piłką piankową będzie prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo, niska waga i okrągły kształt piłki uniemożliwia wybicie okna czy przypadkowe zrobienie komuś krzywdy. Gry są zatem bezpieczne i dają wiele radości.

Piłki gumowe - wytrzymałe i kolorowe

Piłki gumowe wykonane z trwałej, wysokojakościowej gumy przydadzą się na przykład na boiskach szkolnych. Są odporne na uszkodzenia oraz niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. W zależności od rodzaju, piłki gumowe sprawdzą się podczas gry w zbijaka, rugby lub rehabilitacji. Niektóre z nich posiadają specjalną dętkę, która gwarantuje, że powietrze z wnętrza piłki nie ulotni się w czasie zabawy.

Piłki gumowe do gimnastyki i zabaw nad wodą

Piłki gumowe są cenione przez miłośników gier nad wodą. Nierzadko można je zobaczyć na plaży, gdzie umożliwiają radosne, aktywne spędzanie wolnego czasu. Ich kształt i lekkość sprawia, iż nawet małe dzieci mogą uczestniczyć w zabawie.

Piłki gumowe powinny zainteresować osoby zajmujące się rehabilitacją bądź gimnastyką. Wielu ćwiczeń nie da się poprawnie wykonywać bez odpowiednich akcesoriów, takich jak piłki gumowe. Z tego względu te produkty mogą znaleźć zastosowanie również w domach - zajmują niedużo miejsca, a mają niezwykle szerokie zastosowanie. Współcześnie, kiedy sporo dzieci ma różne wady postawy, ćwiczenia z piłką gumową mogą okazać się wyjątkowo pomocne oraz efektywne

Piłki piankowe/gumowe - do szkoły i do domu

W ofercie można znaleźć piłki piankowe/gumowe dedykowane określonym treningom. Dobrym przykładem jest piłka palantowa ze skóry naturalnej. Inny przydatny produkt to piłka gumowa przeznaczona do ćwiczenia rzutów. Z kolei zwolennicy sportów plażowych będą zachwycenie piłkami neoprenowymi do gry w piłkę nożną nad wodą. Ich dodatkową zaletę stanowi nietypowy, przyciągający spojrzenia design.

Piłki piankowe i gumowe są sposobem na łączenie przyjemnego z pożytecznym - zabawa połączona z ćwiczeniami zdecydowanie ułatwi pracę z dziećmi. Nie bez znaczenia jest ich schludny, a przy tym przyjemny dla oka wygląd. Poza tym, trwałe materiały użyte do produkcji tych piłek dają pewność, że wybrane produkty będą towarzyszyły podczas niezliczonych gier i zabaw.

 

Piłki piankowe / gumowe

( ilość produktów: 47 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3092 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Bez problemów
2024-05-25
Super szybko
pixel