Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Blog

Które ćwiczenia spalają najwięcej kalorii?
Chcecie zrzucić kilka zbędnych kilkogramów, ale nie wiecie jak to zrobić ? Zapoznajcie się z naszym wpisem i zainspirujcie się !
Przeczytaj więcej
Jak wybrać odpowiedni rower treningowy?
Osoby, które pragną zachować dobrą kondycję przez cały rok, często poszukują sprzętu do użytku domowego, który pozwoliłby im zachować odpowiednią formę. Jeśli dodatkowo są zapalonymi cyklistami, uniezależnienie treningów od pogody wydaje się wręcz konieczne, nikt bowiem nie chce przechodzić przez żmudny proces odzyskiwania kondycji każdej wiosny i ponownego tracenia jej późną jesienią. Dlatego właśnie świetnym rozwiązaniem może być dla takich osób zakup roweru treningowego. Oczywiście pod warunkiem dokonania naprawdę dobrego wyboru. W tym artykule podpowiemy, na co zwrócić uwagę, wybierając tego typu sprzęt.
Przeczytaj więcej
Dlaczego właśnie bieżnia ?– poradnik dla użytkowników
Bieganie na świeżym powietrzu to z całą pewnością aktywność sportowa pełna zalet. Jednak dla wielu osób to właśnie bieżnia jest sprzętem, którego zakup powinny one poważnie rozważyć. Uniezależnienie treningu od warunków pogodowych to tylko jedna z przyczyn, dlaczego warto zainteresować się tym urządzeniem.
Przeczytaj więcej
Orbitrek, czy to naprawdę dobry sprzęt ?
Postanowiliśmy odpowiedzieć na dosyć istotne pytanie, które codziennienurtuje naszych klientów- zapraszaqmy do lektury
Przeczytaj więcej
Wymiary pasa w bieżniach, czemu to taki ważny parametr
W przypadku absolutnie każdego urządzenia i sprzętu do treningu sportowego, kluczem jest odpowiednie dopasowanie jego wymiarów i parametrów do możliwości i wymiarów samego użytkownika. Przykładów można mnożyć bez końca – tylko dobrze dobrane buty są w stanie dać biegaczowi komfort, a profesjonalny kolarz nigdy nie pojedzie dobrze na rowerze chociaż o dwa centymetry wyższym albo dłuższym. To samo dotyczy bieżni elektrycznych, które stają się coraz popularniejszym dodatkiem do wyposażenia domu czy mieszkania.
Przeczytaj więcej
Bieganie na bieżni a bieganie w terenie

Bieganie na bieżni nie jest w stu procentach tym samym, co trening w terenie. Wiele zależy oczywiście od tego, jaki teren wybierzemy, ponieważ część osób trenuje w lasach i na miękkich ścieżkach, a część wybiera chodniki i ścieżki rowerowe w miastach.

Jako podstawowe różnice na pewno można wskazać....

Przeczytaj więcej
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel