Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Blog

Wymiary pasa w bieżniach, czemu to taki ważny parametr

W przypadku absolutnie każdego urządzenia i sprzętu do treningu sportowego, kluczem jest odpowiednie dopasowanie jego wymiarów i parametrów do możliwości i wymiarów samego użytkownika. Przykładów można mnożyć bez końca – tylko dobrze dobrane buty są w stanie dać biegaczowi komfort, a profesjonalny kolarz nigdy nie pojedzie dobrze na rowerze chociaż o dwa centymetry wyższym albo dłuższym. To samo dotyczy bieżni elektrycznych, które stają się coraz popularniejszym dodatkiem do wyposażenia domu czy mieszkania.
Przeczytaj więcej

Bieganie na bieżni a bieganie w terenie

Bieganie na bieżni nie jest w stu procentach tym samym, co trening w terenie. Wiele zależy oczywiście od tego, jaki teren wybierzemy, ponieważ część osób trenuje w lasach i na miękkich ścieżkach, a część wybiera chodniki i ścieżki rowerowe w miastach.

Jako podstawowe różnice na pewno można wskazać....

Przeczytaj więcej

Bieżnia do 1000 zł czy warto taką kupić ?

Za 1000 zł zazwyczaj można zakupić jedynie bieżnię magnetyczną. Obecnie odchodzi się jednak od takiego sprzętu, ponieważ trening na nim jest ciężki i wymaga sporo siły
Przeczytaj więcej

Bieżnie domowe a bieżnie profesjonalne – różnice

Bieżnie do użytku domowego a bieżnie do użytku profesjonalnego to zupełnie innej kalsy urządzenia. Warto wiedzieć jakie są różnice między nimi. Największe różnice to cena, jakość wykonania, wielkość oraz trwałość.
Przeczytaj więcej
Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.64 / 5.00 (386 opinii)
pixel
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij