Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Blog

Wymiary pasa w bieżniach, czemu to taki ważny parametr

W przypadku absolutnie każdego urządzenia i sprzętu do treningu sportowego, kluczem jest odpowiednie dopasowanie jego wymiarów i parametrów do możliwości i wymiarów samego użytkownika. Przykładów można mnożyć bez końca – tylko dobrze dobrane buty są w stanie dać biegaczowi komfort, a profesjonalny kolarz nigdy nie pojedzie dobrze na rowerze chociaż o dwa centymetry wyższym albo dłuższym. To samo dotyczy bieżni elektrycznych, które stają się coraz popularniejszym dodatkiem do wyposażenia domu czy mieszkania.
Przeczytaj więcej

Bieganie na bieżni a bieganie w terenie

Bieganie na bieżni nie jest w stu procentach tym samym, co trening w terenie. Wiele zależy oczywiście od tego, jaki teren wybierzemy, ponieważ część osób trenuje w lasach i na miękkich ścieżkach, a część wybiera chodniki i ścieżki rowerowe w miastach.

Jako podstawowe różnice na pewno można wskazać....

Przeczytaj więcej

Bieżnia do 1000 zł czy warto taką kupić ?

Za 1000 zł zazwyczaj można zakupić jedynie bieżnię magnetyczną. Obecnie odchodzi się jednak od takiego sprzętu, ponieważ trening na nim jest ciężki i wymaga sporo siły
Przeczytaj więcej

Bieżnie domowe a bieżnie profesjonalne – różnice

Bieżnie do użytku domowego a bieżnie do użytku profesjonalnego to zupełnie innej kalsy urządzenia. Warto wiedzieć jakie są różnice między nimi. Największe różnice to cena, jakość wykonania, wielkość oraz trwałość.
Przeczytaj więcej
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel